Reklama

Szkółka Piłkarska na Rem Marco Cup 2017 (FOTO)
Dariusz Stoński

2 września 2017 r. na stadionie Zawiszy w Bydgoszczy odbył się ogólnopolski turniej piłki nożnej U10 REM MARCO CUP 2017. W zawodach wzięło udział 28 zespołów z całego kraju. W tym doborowym towarzystwie znaleźli się także zawodnicy reprezentujący barwy Szkółki Piłkarskiej Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim.

Szkółka Piłkarska CSiR miała okazję zagrać z największymi markami piłkarskimi w Polsce. Mecze ze Śląskiem Wrocław, Górnikiem Zabrze, Legią Warszawa, Stomilem Olsztyn czy Koroną Kielce z pewnością na długo utkwią w pamięci tych młodych zawodników. Ostatecznie nasza drużyna zajęła 20 miejsce. W turnieju najlepszy okazał się Śląsk Wrocław, który w finale 1:0 pokonał Lecha Poznań. Trzecie miejsce zajęła Escola Varsovia, a czwarte Korona Kielce.

Szkółka Piłkarska CSiR występowała w składzie: Burkiewicz Antoni, Gackowski Marceli, Mróz Maksymilian, Prasał Filip, Dobek Adam, Jamrozik Natalia, Adamczyk Maksymilian, Sercow Hubert, Zenel Maciej, Bonin Dominik, Czapiewski Hubert, Chmill Seweryn. Trenerzy: Bartosz Burkiewicz i Sławomir Gołąbek.

CSiR Sępólno

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Top
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu. Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj: Czytaj więcej...