Reklama

Uwaga na zmieniające się warunki drogowe (FOTO)
KPP Sępólno

Niedostosowanie do warunków panujących na drodze, to przyczyna zdarzenia drogowego do którego w gminie Kamień Krajeński. Podobnych zdarzeń na terenie powiatu sępoleńskiego jest więcej. Dlatego, policjanci apelują o ostrożność oraz dostosowywanie prędkości do zmieniającej się pogody.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w miniony piątek (30.12.16) około godziny 9:30 w gminie Kamień Krajeński. Policjanci  na miejscu zdarzenia ustalili, że kierująca peugeotem, 19-letnia mieszkanka gminy, na prostym odcinku drogi nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, wpadła w poślizg w wyniku czego zjechała do przydrożnego rowu i uderzyła w drzewo. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Kierująca była trzeźwa.

Sępoleńscy policjanci apelują o zachowanie rozwagi na drogach. O tej porze roku warunki na drodze bywają bardzo zmienne i trudne. W wielu miejscach może być ślisko. Jeśli zdecydujemy się na jazdę samochodem, jedźmy wolniej i ostrożniej.

mł. asp. Małgorzata Warsińska - oficer prasowy KPP Sępólno

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Top
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej...