Reklama

Spotkanie autorskie z Alkiem Rogozińskim (FOTO)
Biblioteka Kamień

21 kwietnia 2017 r. w kamieńskiej bibliotece odbyło się spotkanie autorskie z Alkiem Rogozińskim. Co możemy powiedzieć o tym panu? Zdecydowanie - człowiek pozytywnie nakręcony.

Pan Alek pisze głównie komedie kryminalne, chociaż jak sam powiedział chciałby się sprawdzić również w innych dziedzinach np. w powieści historycznej. Co inspiruje go do pomysłów na książki? Codzienne sytuacje, które dzieją się tuż obok niego oraz zabawne scenki w których niekiedy sam brał udział.

Niesamowicie pogodny, sympatyczny i wesoły Pan Alek sprawił, że jeśli ktoś miał zły dzień, a zawitał do nas na to spotkanie to automatycznie wszystkie smutki i troski poszły w cień. Nie miał również problemu z przejściem na "TY" z każdym czytelnikiem, który na koniec spotkania ustawił się po autograf i zdjęcie pamiątkowe. Wierni czytelnicy niemal otoczyli Alka, autor był rozchwytywany.

Spotkanie odbyło się w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Dziękujemy mieszkańcom za przybycie i miejmy nadzieje do zobaczenia niedługo na kolejnym spotkaniu autorskim.

Biblioteka Kamień

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Top
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej...