Reklama

Rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 maja (FOTO)
MGOK Kamień

Na scenie zaprezentował się zespół folklorystyczny z MGOK w Kamieniu "Mali Krajanie" w składzie którego występują: grupa 5-latków z wychowawczynią jest Panią Agnieszką Grugel , 6-latków z wychowawczynią Panią Hanną Kalla i dzieci z klasy II a gdzie wychowawczynią jest Pani Anna Betin.

Grupy te na co dzień uczęszczają do MGOK na zajęcia taneczne, które prowadzi instruktor Bożena Fromm-Jelińska. Zespół zaprezentował program patriotyczny pn. Polska - Ojczyzna Nasza.

Następnie wystąpił zespół wokalny z MGOK Srebrne Nuty, który na co dzień prowadzi Ireneusz Bona. Zaśpiewali: Hymn Krajny i Polskie Kwiaty.

Po części patriotycznej przystąpiono do uroczystego podsumowania XXIII Przeglądu Twórczości Teatralnej MIM. Z rąk Pani Dyrektor Zespołu Usług Oświatowych Urszuli Bryckiej, Burmistrza Wojciecha Głomskiego i Przewodniczącego Rady Miasta Kazimierza Warylaka nagrodzone teatry i najlepsi aktorzy przeglądu odebrali nagrody. Następnie bardzo licznie zgromadzona publiczność miała okazje obejrzeć spektakle trzech nagrodzonych teatrów:. "Łapki", "Wig-Wam" i "Szok".

MGOK Kamień

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Top