Reklama

II Kapeluszowy Marsz Seniorów (FOTO)
DPS Kamień, MGOPS Więcbork

Dnia 7 września br. Dom Pomocy Społecznej w Kamieniu Krajeńskim oraz Stowarzyszenie "Pomóż sobie pomagając innym" zaprosili już po raz kolejny seniorów na Kapeluszowy Marsz Seniorów. W barwnym korowodzie, przy taktach kapeli "Znad Mochla" uczestnicy marszu przybyli ze stadionu miejskiego do Domu Pomocy Społecznej.

Seniorzy z powiatu sępoleńskiego zaprezentowali mieszkańcom Kamienia Kraj. piękne, kolorowe i wyjątkowe kapelusze. Organizatorzy imprezy przygotowali dla gości mnóstwo atrakcji - loteria fantowa, koperty-niespodzianki, poczęstunek z drożdżówką własnego wypieku. W trakcie imprezy można było zbadać ciśnienie czy zmierzyć poziom cukru. Prócz zabawy była również edukacja. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji przekazali zebranym informacje, jak ustrzec się przed oszustwami na tzw. "wnuczka". Ideą marszu jest pokazanie, że seniorzy są aktywni, chętnie się integrują, mają dystans do siebie i potrafią wspaniale się bawić.

Impreza dofinansowana z budżetu gminy Kamień Krajeński w ramach projektu pn. "II Kapeluszowy Marsz Seniorów" oraz ze środków 1% podatku dochodowego od osób fizycznych na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego.

Patronat medialny nad II Kapeluszowym Marszem Seniorów objęła TVP3 Bydgoszcz.

Organizatorzy dziękują wszystkim seniorom za udział w tegorocznym marszu i już zapraszają na kolejną imprezę w przyszłym roku.

DPS Kamień

Komentarze

0 #1 CSE 2017-09-16 15:24
P.Kozłowska teraz nie ma okazji się pokazać, to urządza kapeluszowe marsze.W końcu coś robi!

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Top
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu. Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj: Czytaj więcej...