Reklama

XXIV Kamieńskie Integracyjne Spotkania Twórcze "KIST"
MGOK Kamień

W dniu 22 października /niedziela/ od godz. 13.45 w MGOK w Kamieniu Krajeńskim odbywać się będą XIV Kamieńskie Integracyjne Spotkania Twórcze "KIST".

W tegorocznym projekcie wezmą udział:Domy Pomocy Społecznej z Bożenkowa, Suchorączka, Kamienia Krajeńskiego, Środowiskowe Domy Samopomocy z Tucholi i Więcborka, Warsztat Terapii Zajęciowej z Sępólna, młodzież z Zespołu Szkół Nr 2 w Sępólnie z oddziałami w Więcborku i Kamieniu oraz Dom Dziennego Pobytu w Kamieniu.

W sali wystaw przygotowana będzie wystawa prac rękodzieła artystycznego. Będą to prace powstałe w w/w placówkach. Uroczyste otwarcie wystawy o godz. 13.45. O godz.14.00 na scenie widowiskowej będzie można obejrzeć programy artystyczne przygotowane przez osoby niepełnosprawne, "Opowieść o Dedalu i Ikarze", "Niebezpieczni przystojni", wiązanki piosenek morskich, inscenizacje wierszy oraz układy taneczne.

Słodki poczęstunek i zabawa taneczna zakończą KIST /tylko dla występujących placówek/.

To nie jest impreza zamknięta stąd serdecznie zapraszamy każdego ,kto chce spędzić pięknie niedzielę, na widownię do Domu Kultury. A tam na scenie wzruszenia nie tylko artystyczne.

Przedsięwzięcie współfinansowane przez powiat Sępoleński ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacyjnego Osób Niepełnosprawnych.

MGOK Kamień

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Top