Reklama

Kamieńska plaża zyska dzięki dofinansowaniom
Szymon Szwochert

Dwa projekty z gminy Kamień Krajeński, wybrane w konkursie ogłoszonym przez Lokalną Grupę Rybacką "Nasza Krajna i Pałuki", otrzymały środki unijne w ramach Programu Operacyjnego Rybactwo i Morze. Już w tym półroczu Gmina Kamień Krajeński zamierza wykonać inwestycję polegającą na budowie nowych, bezpiecznych pomostów rekreacyjno-wędkarskich. Dofinansowanie na zadanie pn. "Wzmocnienie atrakcyjności jeziora Mochel poprzez budowę dwóch pomostów rekreacyjno-wędkarskich oraz jednej platformy widokowej" to 211 228,00 zł.

Środki unijne wywalczył również Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kamieniu Krajeńskim. Na projekt pn. "Organizacja imprezy promującej walory turystyczne regionu z uwzględnieniem położenia nad jeziorem Mochel - Kamieńskie lato z rybką" MGOK otrzymał 10 656,00 zł.

Gmina Kamień

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Top
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu. Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj: Czytaj więcej...