Reklama

MGOK Kamień MGOK Kamień

Po niespełna 3 miesięcznych działaniach artystycznych w grupie osób 50+, w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Kamieniu Krajeńskim przygotowano słuchowisko dla dzieci. W dniu 23 czerwca w sali kina,najmłodsze klasy z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kamieniu Krajeńskim wysłuchały baśni J.H.Andersena pt: "Brzydkie kaczątko".

Angażujące się w to przedsięwzięcie Babcie czują się potrzebne i dowartościowane. Dzieląc się z najmłodszymi swoimi doświadczeniami, mają wpływ na kształtowanie ich właściwych postaw życiowych. Dla najmłodszych natomiast, spotkanie to było okazją do poznania niezwykłych ludzi i wysłuchania pięknej literatury. To także jeden ze sposobów rozwijania u dzieci kreatywności, samodzielności i ciekawości świata poprzez zabawy i zajęcia z książką.

Bajkę czytały: Teresa Dobber, Teresa Szczepanik, Maria Swakowska oraz Bożena Fromm-Jelińska i Aleksandra Szmaglińska, które serdecznie dziękują za kwiaty otrzymane z rąk małych słuchaczy.

MGOK Kamień

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Top
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej...