Reklama

Noworoczna operetka w Sępólnie Krajeńskim (FOTO)
CKiS Sępólno

Wielka Gala Noworoczna w wykonaniu solistów lwowskiego Teatru Opery i Baletu im. Salomei Kruszelnickiej zainaugurowała kulturalno-artystyczny rok 2017. Tym razem ogromne zainteresowanie wydarzeniem zmusiło organizatorów do zorganizowania, aż dwóch koncertów, jednak trud i wysiłek włożony w ich przygotowanie całkowicie się opłacił.

Publiczność wypełniająca salę widowiskową Centrum Kultury i Sztuki podczas obu koncertów przeniosła się pod gwieździste niebo Wiednia i Budapesztu, uraczona została solowymi popisami w najpiękniejszych operowych ariach oraz zaczarowana zjawiskowymi choreografiami baletowymi. To malownicze widowisko, które od kilku lat jest już tradycją w naszym mieście, jest zarazem symbolicznym rozpoczęciem roku, który ponownie obfitował będzie w szereg wydarzeń z dziedziny kultury i sztuki. Z roku na rok wzrasta również ranga i zainteresowanie kolejnymi galami noworocznymi, toteż nie dziwi fakt, że bilety rozeszły się w błyskawicznym tempie, a sala widowiskowa pękała w szwach podczas obu koncertów. Podczas tych właśnie koncertów mieszkańcy małego Sępólna mają okazję zasmakować „Wielkiego Świata”, którym rządzą wysublimowane dźwięki, gracja i dostojność tancerzy występujących na deskach największych teatr ów na całym świecie.

Podniosła, uroczysta atmosfera dopełniona została złożonymi ze sceny życzeniami wprost od włodarzy naszego miasta i symbolicznym toastem za pomyślność w nowym roku. Oby był tak piękny jak jego początek, pełen estetycznych wrażeń i emocji na najwyższym poziomie – tego sobie i Państwu życzymy!

CKiS Sępólno

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Top
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu. Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj: Czytaj więcej...