Reklama

Spotkanie z Andrzejem Mellerem
Biblioteka Sępólno

Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim serdecznie zaprasza w dniu 24 stycznia 2017 roku od godz.17:00 na spotkanie z Andrzejem Mellerem - dziennikarzem, reporterem wojennym, podróżnikiem, prywatnie bratem dziennikarza i prezentera telewizyjnego Marcina Mellera.

Od 17 roku życia stale w drodze. Poza Polską spędził ponad 10 lat.  Wędrówki rozpoczął od Syberii i rosyjskiego Dalekiego Wschodu, potem przez lata pisał reportaże z Kaukazu, Indii, Iranu, Afganistanu, Sri Lanki, Azji Południowo-Wschodniej i arabskiej wiosny w Afryce Północnej. Trzy lata mieszkał z żoną w wietnamskiej wiosce rybackiej Mui Ne. Na Focus TV prowadził program "Prepersi - gotowi na wszystko".

Autor książek reporterskich: Miraż. Trzy lata w Azji, Zenga Zenga, czyli jak szczury zjadły króla Afryki oraz najnowszej Czołem, nie ma hien. Wietnam jakiego nie znacie (premiera: czerwiec 2016), z promocją której połączone będzie sępoleńskie spotkanie.

Biblioteka Sępólno

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Top
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej...