Reklama

Nie taki Obcy straszny, jak go malują (FOTO)
CKiS Sępólno

W miniony piątek po raz kolejny do Sępólna Krajeńskiego zawitało Profesjonalne Kino Objazdowe Outdoor Cinema. Była to jak zwykle spora dawka filmowych emocji dla każdego. Niewątpliwie największym wydarzeniem była ogólnopolska premiera najnowszej części sagi autorstwa Ridley'a Scott'a - Obcy: Przymierze.

Wydarzenie wyjątkowe nie tylko dlatego, że to kolejny film, który trafia do nas w dniu premiery, ale również dlatego, że projekcji tej towarzyszyła specjalna wystawa. Łukasz Wójcicki to prawdziwy miłośnik serii filmów o siejącym postrach Obcym, od lat kolekcjonuje gadżety i modele postaci, nie mógł więc odpuścić sobie okazji uczestniczenia w premierze najnowszej części filmu, a jednocześnie uświetnił ją tematyczną wystawą. Na czarnych postumentach pojawił się Obcy i jego równie popularny przeciwnik, Predator, w rozmaitych pozach i formach nawiązujących do konkretnych części filmowej sagi. Wystawa budziła nie mniej zainteresowania niż sam film. Nic dziwnego, perfekcyjnie odwzorowane postaci i gadżety, takie jak oryginalna maska Predatora, robią wrażenie nawet na tych, którzy nie śledzili wnikliwie ewolucji obu bohaterów.

Jeśli wziąć pod uwagę, że w tym samym czasie w multipleksach w całej Polsce tysiące ludzi przeżywało ten sam dreszczyk emocji, to możemy czuć się dumni, że po raz kolejny uczestniczyliśmy w wydarzeniu na tak szeroką skalę. O osobistych odczuciach i miłości do filmów Scott'a porozmawiamy wkrótce z Łukaszem. Oczekujcie więc wywiadu, a tymczasem - bądźcie czujni, licho nie śpi!

CKiS Sępólno

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Top
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej...