Reklama

Historyczna wyprzedaż! (FOTO)
CKiS Sępólno

Sale kinowe to często miejsca, w których zaklęte jest całe mnóstwo emocji. Pierwsze miłości, spotkania na romantycznych seansach, niezapomniane chwile spędzone podczas ulubionych filmów, łzy wzruszenia i łzy radości. Tylko teraz macie Państwo niepowtarzalną okazję zabrać cząstkę swoich wspomnień na zawsze ze sobą, do swoich domów.

Wielu z Was zapewne przeżywało podobne uniesienia podczas wydarzeń organizowanych na naszej sali kinowo-widowiskowej w Centrum Kultury i Sztuki. Teraz, w przededniu planowanego remontu oferujemy Państwu możliwość nabycia charakterystycznych, kultowych foteli z tej właśnie sali. Przypomnij sobie czy aby przypadkiem z tym miejscem nie wiążą się jakieś wyjątkowe dla Ciebie wspomnienia. Może to właśnie tutaj po raz pierwszy się zakochałeś? Poznałeś wybrankę bądź wybranka swojego życia? To tutaj oglądałeś występy swoich debiutujących pociech? A może po prostu chcesz w oryginalny sposób wzbogacić wystrój swojego mieszkania? Już teraz możesz przenieść atmosferę kina bądź koncertu do swojego domu. Fotele te przeszły do historii, chcesz stać się szczęśliwym posiadaczem jednego z nich? Skontaktuj się z nami osobiście pod numerem telefonu 52 388 01 60, informacji udzielamy również w sekretariacie CKiS w godzinach 7:00-15:00. Zapraszamy!

CKiS Sępólno

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Top
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu. Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj: Czytaj więcej...