Reklama

Kanał 10

W dniu 05.07.2017 r. w Uwadze TVN wyemitowany został reportaż pn. "Smutna starość w nieludzkich warunkach" w którym samotna, 80-letnia mieszkanka Włościborza Pani Władysława Litza opowiadała reporterom TVN o swojej bezskutecznej walce o wybudowanie działającej toalety w lokalu komunalnym, w którym mieszka.

Pełny reportaż znajduje się pod linkiem --> http://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/smutna-starosc-w-nieludzkich-warunkach,235843.html

Dzień po wyemitowanym reportażu udaliśmy się z naszą kamerą do Włościborza...

red

Komentarze

+1 #2 Piotr 2017-07-06 23:21
A ja tam byłem nie raz.Nigdy bym nie pomyślał że ta miła szczera i uśmiechnięta Pani ma takie problemy.No ale może zacznie się dla niej życie w normalnych warunkach. Zyczę jej przede wszystkim dużo zdrowia i w dalszym ciągu pogody ducha.
+1 #1 aax 2017-07-06 18:05
cholera człowieka bierze jak widzi działania takich nędznych urzędasów! pozować do zdjęć to pierwsi, a w tej sprawie pan Waldemar nie miał odwagi stanąć przed kamerą! pan Marian jak uczniak przy tablicy! teraz już wiadomo gdzie się udać by załatwić sprawę skoro do twardogłowych nie trafiają zwykłe ludzkie prośby. Pani Władysławo zdrowia! Pani Monik dobra robota! kanale 10 proszę monitorować prace!

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Top