Reklama

Kultura na wynos (FOTO)
Jacek Wojtania - CKiS Sępólno

Smacznego - takie zawołanie towarzyszy zazwyczaj wspólnym posiłkom z rodziną czy znajomymi. Życzymy sobie smacznego aby okazać życzliwość względem osób towarzyszącym nam przy jedzeniu, bądź też tym dla których sami ów posiłek przygotowaliśmy. Wówczas w szczególności liczymy na to, że będzie im smakowało.

My również mamy nadzieję, że nasze starania trafiają mieszkańcom Sępólna do gustu i dlatego ten jeden dzień w roku wybieramy się na spacer po mieście aby wręczyć im pyszne słodkości opatrzone okolicznościowym aforyzmem. To charakterystyczne "osładzanie" kultury jest przejawem sympatii i pamięci o naszych mieszkańcach. Na co dzień spotykamy się podczas wydarzeń organizowanych przez Centrum Kultury i Sztuki, tego jednego dnia, to my przychodzimy do Was i z wielką radością życzymy Wam smacznego. W tym roku z taką "misją" ulicami miasta przeszły młode dziewczęta w charakterystycznych strojach mażoretek tanecznej sekcji CKiS. Serwowany przez nie słodki poczęstunek konsumowany był z uśmiechem na ustach i na tym zależało nam najbardziej!

To kolejna z akcji towarzyszących tegorocznym obchodom Dni Sępólna Krajeńskiego. Już jutro zjemy wspólnie pożywne Śniadanie na Trawie. Bawić się będziemy na góralską nutę. Wyczekujcie relacji, bo będzie dużo zabawy, heeeeeej!

Michał Pick - CKiS Sępólno

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Top