Reklama

Transport materiałów budowlanych (FOTO)
Powiat Sępólno

Dnia 6 września 2017 roku na teren Ciepłowni ZGK przy ulicy Przemysłowej 5 w Sępólnie Krajeńskim przyjechało 6 transportów z pustakami przekazanymi w umowie darowizny od firmy SOLBET z Solca Kujawskiego. Dzisiaj przyjedzie następny transport 4 samochodów z hds-em. Łącznie otrzymaliśmy 8 160 sztuk pustaków. Materiały będą wydawane zgodnie z listą osób, którą otrzymaliśmy z każdej gminy 11.09.2017 r. od godziny 8:00.

W poniedziałek do odbioru pustaków zgłoszą się mieszkańcy Gminy Sępólno Krajeńskie, Gminy Więcbork oraz Gminy Kamień Krajeński. We wtorek natomiast mieszkańcy Gminy Sośno. Osoby wyznaczone do otrzymania darowizny prosimy o zabranie ze sobą dowodów osobistych.

Powiat Sępólno

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Top
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu. Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj: Czytaj więcej...