Reklama

Kanał 10

27 listopada 2017 r. w Ochotniczej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wręczono nagrody w konkursie plastycznym "ZAPOBIEGAJMY POŻAROM".

Komisja gminna w składzie:

  • Przewodniczący - Józef Olek - Prezes ZOGm ZOSP RP w Sępólnie Krajeńskim
  • Sekretarz - Grzegorz Borowicz - Prezes O/P ZOSP RP w Sępólnie Krajeńskim
  • Członek - Elżbieta Basińska- Czachor - UM w Sępólnie Krajeńskim
  • Członek - Robert Lis - Dowódca JRG w Sępólnie Krajeńskim
  • Członek - Bogusława Zgrzeba - CKiS w Sępólnie Krajeńskim
  • Członek - Małgorzata Szczukowska - ZOOS w Sępólnie Krajeńskim
  • Członek - Justyna Chart - Zespół Szkół nr 1 w Sępólnie Krajeńskim
  • Członek - Wioletta Kosiur - Zespół Szkół nr 1 w Sępólnie Krajeńskim
  • Członek - Marian Papierowski - OSP w Sępólno Krajeńskim

dokonała oceny prac plastycznych w IV grupach wiekowych i stwierdza:

I. Na konkurs na szczeblu gminy wpłynęły 225 prace, z czego w grupie I - 39 prac, w grupie II - 70 prace, w grupie III - 50 prac, w grupie IV - 36 prac.

II. Komisja po ocenie wszystkich prac złożonych na konkurs stwierdza, że prace zostały wykonane starannie i z wielkim zaangażowaniem uczestników, wszystkie przedstawiają tematy zawarte z hasłem konkursu. Komisja nie oceniała 30 prac, które nie spełniały wymogów konkursowych (wymiar konkursowych pracy). Po dyskusji komisja postanowiła przyznać następujące miejsca i przekazać wybrane prace do oceny na szczeblu powiatowym:

Grupa I - przedszkola

  1. Oliwier Dębosz - Szkoła Podstawowa w Zalesiu
  2. Wiktor Reichelt - Gminne Przedszkole BAJKA w Sępólnie Krajeńskim
  3. Izabela Pawełek - Szkoła Podstawowa w Wiśniewie
  4. Aleksandra Zielińska - Gminne Przedszkole BAJKA w Sępólnie Krajeńskim
  5. Dawid Ziemiński - Gminne Przedszkole nr 1 w Sępólnie Krajeńskim

Wyróżnienie:

  • Antoni Barabas - Gminne Przedszkole BAJKA w Sępólnie Krajeńskim

Grupa II - szkoła podstawowa klasy I-III

  1. Michalina Barabas - Zespół Szkół nr 3 w Sępólnie Krajeńskim
  2. Jan Patyna - Szkoła Podstawowa w Wałdowie
  3. Oliwier Ziemiński - Szkoła Podstawowa w Wałdowie
  4. Szymon Barabas - Szkoła Podstawowa w Wiśniewie
  5. Katarzyna Kuszyńska - Szkoła Podstawowa w Wiśniewie

Wyróżnienie:

  • Julia Piekarska - Szkoła Podstawowa w Wałdowie

Grupa III - szkoła podstawowa klasy IV-VI

  1. Marta Niemczyk - Zespół Szkół nr 3 w Sępólnie Krajeńskim
  2. Aleksandra Steciuk - Zespół Szkół nr 1 w Sępólnie Krajeńskim
  3. Magdalena Grzeca - Szkoła Podstawowa w Lutowie
  4. Aleksandra Czarnotta - Szkoła Podstawowa w Lutowie
  5. Maciej Kryza - Zespół Szkół nr 3 w Sępólnie Krajeńskim

Wyróżnienie:

  • Laura Skłodowska Szkoła Podstawowa w Zalesiu

Grupa IV - gimnazjum

  1. Agata Bartczak - Zespół Szkół nr 1 w Sępólnie Krajeńskim
  2. Paweł Kienast - Szkoła Podstawowa w Lutowie
  3. Hanna Zalewska - Zespół Szkół nr 1 w Sępólnie Krajeńskim
  4. Paweł Kienast - Szkoła Podstatowa w Lutowie
  5. Agnieszka Leśniewska - Zespół Szkół nr 1 w Sępólnie Krajeńskim

Wyróżnienie:

  • Michalina Wierzchucka - Szkoła Podstawowa w Wałdowie
OSP Sępólno

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Top