Reklama

Koncert dla Babć i Dziadków
Gmina Sępólno

Włoski artysta - Andrea Lattari, wystąpi w Sępólnie Krajeńskim. Spotkanie z piosenką odbędzie się w najbliższą sobotę (20.01) o godzinie 16.00 w sali kolumnowej Centrum Kultury i Sztuki. Będzie to koncert z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Nasz gość zaśpiewa największe włoskie przeboje - mówi Michał Pick, z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Wszystko pod wspólnym tytułem "Ciao Amore".

Wstęp na koncert będzie bezpłatny. Jednak ze względu na ograniczoną ilość miejsc, wcześniej należy zaopatrzyć się w wejściówkę uprawniającą do tego, aby zasiąść na widowni. Darmowe wejściówki można odbierać w sekretariacie CKiS. Bilet może być też doskonałym prezentem od wnuków dla babci lub dziadka.

Gmina Sępólno

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Top
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu. Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj: Czytaj więcej...