Reklama

Kanał 10

7 lutego na hali Krajna Arena odbyły się po raz trzeci Targi Pracy i Edukacji. Hala wypełniła się po brzegi stanowiskami różnych wystawców nie tylko z powiatu sępoleńskiego. Osoby poszukujące pracy mogły porozmawiać z przedstawicielami firm, zostawić swoje CV i zorientować się w rynku.

Swoje stanowiska wystawili również początkujący przedsiębiorcy, którzy stawiają pierwsze kroki jako pracodawcy, także stanowią wzór ludzi, którzy mieli odwagę postawić na swoją przyszłość. Nie zabrakło również stanowisk uczelni wyższych, przy których licealiści i maturzyści szukali inspiracji w planowaniu dalszej kariery. Dla najmłodszych uczestników targów swoje oferty przygotowały szkoły średnie. Występ Martyny Cieślik i Michała Picka z Centrum Kultury i Sztuki wprowadził przyjemną atmosferę.

red

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Top
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu. Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj: Czytaj więcej...