Reklama

Wycieczka rekreacyjna uczniów z Wiśniewy (FOTO)
SP Wiśniewa

W piątek uczniowie klasy V Szkoły Podstawowej w Wiśniewie wraz z wychowawcą Bartoszem Burkiewiczem udali się na wycieczkę klasową do Człuchowa. Najpierw spędzili czas na lodowisku. Jedni się uczyli, inni szkolili swoje umiejętności jazdy na łyżwach. Towarzyszyła temu świetna zabawa i dużo śmiechu. Następnie udali się na basen.

- Pod opieką wyspecjalizowanych ratowników uczniowie bezpiecznie i bardzo miło spędzili czas. Na zakończenie wszyscy skorzystali z bufetu, gdzie można było zakupić zapiekanki, hamburgery i inne przekąski. Wycieczka bez wątpienia była bardzo udana - dodał Bartosz Burkiewicz.

sl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Top
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu. Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj: Czytaj więcej...