Reklama

Taniec przez duże "T" (FOTO)
Jacek Wojtania - CKiS Sępólno

Poniedziałek przywitał nas sporą dawką pozytywnej energii i tańca w niezwykle emocjonalnych technikach lirycal jazz, contemporary. Warsztaty adresowane do tancerek Studia Tańca "Styl" Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim prowadził niezwykle utalentowany tancerz, laureat Got to Dance, Supertalent, You Can Dance, Filip Drogoś, którego niejednokrotnie mieliśmy przyjemność gościć na deskach sępoleńskiej sceny.

Choreografia warsztatowa była jedną z tych pobudzających zmysły a także tą, o której nie sposób zapomnieć. Dzisiaj wiemy z całą pewnością, że jej charakter i energia na długo pozostaną w zespole zarówno ciesząc tym samym zarówno pasjonatów, jak i życzliwych odbiorców pracy artystycznej Studia Tańca "Styl".

Ewa Quiring-Korczak - CKiS Sępólno

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Top
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu. Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj: Czytaj więcej...