Reklama

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
CKiS Sępólno

1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, z tej okazji chcielibyśmy zaprosić wszystkich Państwa do wspólnego uczczenia pamięci poległych podczas zmagań wojennych żołnierzy niezłomnych. Od trzech lat w obchody tego święta zaangażowana jest młodzież z sępoleńskiego Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kotarbińskiego, w tym roku również oprócz uroczystego złożenia kwiatów dokonają oni krótkiej prezentacji pod pomnikiem Wdzięczności ku czci Chrystusa Króla, na którą zapraszamy o godzinie 12:00 (zbiórka godzina 11:45 przy budynku Centrum Kultury i Sztuki).

Po uroczystości zapraszamy do liceum, gdzie będą miały miejsce projekcje filmów dokumentalnych poświęconych Żołnierzom Wyklętym oraz wystawa książek i plakatów ze zbiorów biblioteki szkolnej.

CKiS Sępólno

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Top
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu. Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj: Czytaj więcej...