Dzień Kobiet
Gmina Sępólno

Babski Zlot z energetyczną nauka tańca oraz koncert Jacka Silskiego - to propozycje Sępólna Krajeńskiego na tegoroczne obchody Dnia Kobiet. Na wydarzenia zapraszamy już od 8 marca.

Rok 2018 został ogłoszony Rokiem Praw Kobiet. Z tej okazji nie może zabraknąć imprez organizowanych z myślą o paniach - zapowiada Julita Maciaszek, Dyrektor Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Całość zainaugurują imprezy z okazji Dnia Kobiet.

8 marca w CKiS odbędzie się babski zlot. Będzie to energetyczna nauka tańca dla pań. Zajęcia są otwarte. Rozpoczną się one o godzinie 16.00.

9 marca zapraszamy na koncert Jacka Silskiego - solisty Królewskiej Orkiestry Symfonicznej. Występ ten odbędzie się w sali kolumnowej o godzinie 18.00. Bilety w cenie 25 złotych są już do nabycia w sekretariacie CKiS.

Również w marcu zainaugurowany zostanie cykl spotkań pod hasłem "Kobieta współczesna wobec wyzwań współczesnego świata". W lipcu, w całej gminie Sępólno Krajeńskie, organizowane będą z kolei imprezy pod tajemniczym tytułem "Babskie Lato".

Julita Maciaszek - Dyrektor Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim

Gmina Sępólno

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top