Reklama

Kanał 10 / TVP Bydgoszcz

Nie żyje 52-letni mężczyzna ze wsi Olszewka, gmina Sośno, u którego w domu strażacy stwierdzili przekroczone normy tlenku węgla. Do tragedii doszło w czwartkowy poranek 11 stycznia br. Strażacy zostali wezwani do jednego z domów w Olszewce przed godz. 10. W łazience znaleźli nieprzytomnego mężczyznę.

Mimo przeprowadzonej akcji reanimacyjnej, 52-latek zmarł, a przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. Jak informują strażacy z KP PSP w Sępólnie Krajeńskim przyczyną zgonu mógł być ulatniający się w mieszkaniu czad.

Prezentowany materiał wideo wyemitowany w głównym wydaniu Zbliżeń TVP3 Bydgoszcz powstał we współpracy z naszą redakcją.

red

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Top
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu. Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj: Czytaj więcej...