Reklama

V Marsz "Nordic Walking Studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku 2017" (FOTO)
Gmina Więcbork

Stowarzyszenie "Akademia Złotego Wieku - Uniwersytet Trzeciego Wieku w Wejherowie będący głównym organizatorem wraz ze współorganizatorami: Polska Federacja Nordic Walking, Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku zaprosili naszych studentów UTW filia Więcbork do wzięcia udziału w imprezie pod nazwą: V Marsz "Nordic Walking Studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku 2017".

Celem akcji było:

  • zachęcanie studentów UTW do aktywności sportowej,
  • integracja środowiska studenckiego,
  • promocja czynnego spędzania wolnego czasu;

anima sana in corpore sano - w zdrowym ciele zdrowy duch

06 maja 2017 godzina 11.00 pod Pomnikiem Orła Białego spotkało się 14 Pań reprezentujących Więcbork, które wspólnie z opiekunami ruszyły szlakiem dookoła Jeziora Więcborskiego, aby wspólnie wesprzeć akcję:V Marsz Nordic Walking Studentów UTW 2017.

Gmina Więcbork

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Top
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu. Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj: Czytaj więcej...