Reklama

Nowy Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Suchorączku (FOTO)
Powiat Sępólno

Pani Justyna Krzysztofek została nowym dyrektorem Domu Pomocy Społecznej w Suchorączku. Zarząd Powiatu w Sępólnie Krajeńskim 18 maja br. podjął uchwałę w sprawie zatrudnienia od dnia 1 czerwca 2017 roku Pani Justyny Krzysztofek na stanowisku Dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Suchorączku.

Pani Justyna Krzysztofek to długoletni pracownik Domu Pomocy Społecznej w Suchorączku, ukończyła wyższe studia magisterskie na kierunku rolnictwo, studium pedagogiczne, wyższe studia zawodowe na kierunku pedagogika w zakresie pracy socjalnej oraz studia podyplomowe w zakresie organizacji pomocy społecznej.  

Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Sępólnie Krajeńskim z siedzibą w Więcborku zaopiniowała pozytywnie kandydaturę Pani Justyny Krzysztofek potwierdzając, że spełnia ona wymogi dotyczące osób kierujących jednostkami organizacyjnymi pomocy społecznej, o których mowa w przepisach ustawy z dnia 12 marca 2004 roku o pomocy społecznej.

Zarząd Powiatu uznał, że posiadane wykształcenie, doświadczenie zawodowe i umiejętności, a także dotychczasowy wkład pracy na rzecz Domu Pomocy Społecznej w Suchorączku gwarantują prawidłowe wykonywanie obowiązków na stanowisku Dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Suchorączku.

Pani Dyrektor gratulujemy i życzymy sukcesów.

Powiat Sępólno

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Top