Reklama

Nowy Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Suchorączku (FOTO)
Powiat Sępólno

Pani Justyna Krzysztofek została nowym dyrektorem Domu Pomocy Społecznej w Suchorączku. Zarząd Powiatu w Sępólnie Krajeńskim 18 maja br. podjął uchwałę w sprawie zatrudnienia od dnia 1 czerwca 2017 roku Pani Justyny Krzysztofek na stanowisku Dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Suchorączku.

Pani Justyna Krzysztofek to długoletni pracownik Domu Pomocy Społecznej w Suchorączku, ukończyła wyższe studia magisterskie na kierunku rolnictwo, studium pedagogiczne, wyższe studia zawodowe na kierunku pedagogika w zakresie pracy socjalnej oraz studia podyplomowe w zakresie organizacji pomocy społecznej.  

Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Sępólnie Krajeńskim z siedzibą w Więcborku zaopiniowała pozytywnie kandydaturę Pani Justyny Krzysztofek potwierdzając, że spełnia ona wymogi dotyczące osób kierujących jednostkami organizacyjnymi pomocy społecznej, o których mowa w przepisach ustawy z dnia 12 marca 2004 roku o pomocy społecznej.

Zarząd Powiatu uznał, że posiadane wykształcenie, doświadczenie zawodowe i umiejętności, a także dotychczasowy wkład pracy na rzecz Domu Pomocy Społecznej w Suchorączku gwarantują prawidłowe wykonywanie obowiązków na stanowisku Dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Suchorączku.

Pani Dyrektor gratulujemy i życzymy sukcesów.

Powiat Sępólno

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Top
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu. Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj: Czytaj więcej...