Reklama

XXII Wieczór Seniora (FOTO)
Gmina Więcbork

W minioną sobotę tj. 7 października na sali gimnastyczne Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Polskich Noblistów w Więcborku zagościli jak co roku emeryci, renciści, inwalidzi na organizowanym od 1996 roku Wieczorze Seniora.

W ramach XXII Wieczoru Seniora odbyły się uroczyste obchody 45 lecia istnienia Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Więcborku oraz 15-lecie Zarządu Związku w składzie: Pani Zofia Najdowska, Pani Anna Pawlikowska, Pan Kazimierz Buława. Honorowy patronat nad imprezą objął Burmistrz Więcborka Waldemar Kuszewski.

Niezmiennym od wielu lat elementem Wieczorów Seniora jest dekorowanie Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie par obchodzących swoje Złote Gody. W tym roku 50-lecie zawarcia związku małżeńskiego obchodzili Państwo:

  • Halina i Józef Nowakowie z Frydrychowa
  • Teresa i Marian Górniakowie z Więcborka
  • Alicja i Ryszard Szczepanikowie z Więcborka
  • Jadwiga i Adam Szczepańscy z Zabartowa

XXII Wieczór Seniora uatrakcyjniły występy dzieci ze Szkoły Podstawowej w Zakrzewku, Wesołe Nutki pod kierunkiem Agaty Pufal oraz panie z teatrzyku Rym Cym Cym.

Tegoroczną honorową Sowę otrzymali przedstawiciele Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Więcborku z wyrazami wdzięczności za wsparcie i pomoc dla członków i sympatyków związku oraz wszystkich emerytów, rencistów i inwalidów.

Gmina Więcbork

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Top