Reklama

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Biblioteka Więcbork

Dnia 26 lutego o godz. 10:00 Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Więcborku z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych zaprasza na wystawy: Niezłomna, wyklęta, przywrócona pamięci. Danuta Siedzikówna "Inka" 1928-1946 oraz "Nie jesteśmy żadną bandą... My jesteśmy z miast i wiosek polskich." 5 Wileńska Brygada Armii Krajowej na Pomorzu.

Tego samego dnia zapraszamy na wykłady przedstawiające szlak bojowy 5 Wileńskiej Brygady Armii Krajowej. Wygłosi je przedstawiciel Instytutu Pamięci Narodowej. Pierwszy odbędzie się w Liceum Ogólnokształcącym im. Janusza Korczaka w Więcborku o godz. 11:00. Drugi będzie miał miejsce w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Więcborku o godz. 12:00.

Uczcijmy pamięć naszych bohaterów!

Biblioteka Więcbork

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Top
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu. Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj: Czytaj więcej...