Bal dla Tomka (FOTO)
Lucyna Sztandera

V Bal Sportowca LZS "Gryf" Piaseczno przeszedł już do historii. Pozostały wspomnienia, a co najważniejsze te najlepsze emocje - jak po wygranym meczu - bo był to bal, na który przybyli wszyscy z myślą, by dołożyć cegiełkę do rehabilitacji prezesa klubu Tomasza Kobusińskiego. Cały dochód z biletów, aukcji, loterii przeznaczony zostanie na leczenie. Swoją cegiełkę dołożył też DJ Dariusz Fridehl, który zagrał za darmo.

Było wiele wzruszających momentów - podczas przemówień, wspomnień czy chociażby wtedy, gdy wszyscy skandowali: Tomek, Tomek...

Prezes Tomasz Kobusiński życzył wszystkim piłkarzom wygranej w głosowaniu na najlepszego sportowca "Gryfa", ale wiadomo, że wszyscy nie mogli znaleźć się na I miejscu. To w tym roku zajął po raz drugi Kamil Jeliński. Na podium niżej znalazł się Mateusz Szydeł, a za nim Robert Bogdanowicz - zwycięzca II edycji. Kolejne miejsca zdobyli: Sławomir Walaszek - ubiegłoroczny zwycięzca, Kamil Zapalski, Kamil Pestka, Bartosz Piechowski, Artur Jasiek, Michał Heleniak, Mateusz Zamojski.

Kilka fotograficznych wspomnień z tego balu.

Lucyna Sztandera

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top