Turniej Piłki Nożnej "Oldbojów" (FOTO)
Gmina Kamień

Dnia 9 lipca 2017 na boisku "Orlik" w Kamieniu Krajeńskim odbył się "Turniej Oldbojów" w piłce nożnej. W turnieju udział wzięło blisko 40 zawodników z czterech drużyn: Zryw Dąbrówka, Cerkwica, Płocicz i Kamień Krajeński. Zgodnie z regulaminem turnieju w rozgrywkach mogli brać udział wyłącznie zawodnicy którzy ukończyli 35 lat.

Piłkarze rywalizowali w drużynach złożonych z pięciu zawodników + bramkarz. Spotkania rozgrywane były systemem "każdy z każdym". O rozstawieniu końcowym miejsc decydowała większa ilość zdobytych punktów. Za wygrany mecz drużyna otrzymywała 3 pkt., za remis 1 pkt., za przegraną 0 pkt.

Klasyfikacja końcowa rozgrywek:

  • I miejsce - Kamień Krajeński
  • II miejsce - Płocicz
  • III miejsce - Zryw Dąbrówka
  • IV miejsce - Cerkwica

Najlepsza okazała się drużyna "Oldbojów" z Kamienia Krajeńskiego, drugie miejsce po zaciętym i wyrównanym boju zdobyła drużyna z Płocicza ,natomiast trzecie miejsce zajęła drużyna z Dąbrówki. Uczestnicy turnieju podeszli do zawodów z ogromnym zaangażowaniem, starając się wypaść jak najlepiej.

Turniej zakończył się w przyjaznej atmosferze i duchu sportowej rywalizacji. Zwycięska drużyna w składzie: Cysewski L., Stasierowski M., Piekałkiewicz A., Radzio K., Bereźnicki M., Jańczak J., Grzelka D., Betin Z., Spica D., otrzymała puchar który wręczył Prezes GZLZS Pan Henryk Żmuda Trzebiatowski, wszystkie zespoły uczestniczące w turnieju, zostały uhonorowane pamiątkowymi dyplomami i medalami.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom i opiekunom drużyn za udział i grę fair play.

Gmina Kamień

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top