Podsumowanie policyjnych działań "Bezpieczny weekend"
KPP Sępólno

W okresie świątecznym sępoleńscy policjanci prowadzili wzmożone działania "Bezpieczny weekend - Wielkanoc". Nadzór nad porządkiem publicznym w tym okresie sprawowało 84 policjantów, z czego 19 mundurowych dbało o bezpieczeństwo na drogach.

W okresie od 30.03.2018 r. do 02.04.2018 r. sępoleńscy policjanci prowadzili działania "Bezpieczny weekend - Wielkanoc", w związku ze wzmożonym ruchem pojazdów na drogach. Nadzór nad porządkiem publicznym w tym okresie sprawowało 84 policjantów, z czego 19 mundurowych dbało o bezpieczeństwo na drogach. Do głównych zadań funkcjonariuszy należało sprawdzanie stanu trzeźwości kierowców, kontrola dozwolonej prędkości oraz przestrzeganie ogólnych zasad w ruchu drogowym, a w szczególności odpowiednie przewożenie dzieci w pojazdach.

Na terenie powiatu sępoleńskiego w okresie świątecznym odnotowano 3 kolizje i 1 wypadek drogowy, w wyniku którego 1 osoba została ranna. Policjanci ujawnili 2 nietrzeźwych kierujących. Ponadto mundurowi przeprowadzili 30 interwencji.

asp. szt. Igor Kurczych KPP Sępólno

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top