Kanał 10

W piątek 30 listopada 2018 roku w sali Urzędu Miejskiego im. Lucjana Prądzyńskiego odbyła się II Sesja Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim.

Komentarze

-1 #4 Gość 2018-12-11 11:00
Do ,,Wyborca2018,, widzę że własnej rodziny brak lub brak zainteresowania Twoją osobą przez własną rodzinę!!! Skoro przeszkadza Ci to,że ktoś ma rodzinę i spędza z nią czas i jest z tego powodu szczęśliwy to żal mi Ciebie i Twojej osoby.Wesołych świąt i Szczęśliwego nowego roku bo możliwe że nie ma Ci kto tych życzeń złożyć.
+6 #3 gość 2018-12-03 08:31
Panie Burmistrzu, przypominam p.słowa w kampanii"Po pierwsze mieszkańcy" i co ? Od razu p. podwyższa podatki i tak będzie przez kolejne 4 lata ,a w piątym roku pańskich rządów przed wyborami pojawi się pewnie to samo"Po pierwsze mieszkańcy". Super radę ma teraz miasto, wszyscy zgodnie będą trzymali rączki w górze i robili tak jak burmistrz chce..Ludzie wybrali to teraz tak mają. Wiadomo było ,że tak właśnie będzie. .
0 #2 Wyborca2018 2018-12-02 20:50
Kolejny absurd:
Pani wice przewodnicząca Jadwiga Bukolt, na zaprzysiężenie i zagrzanie stołka w radzie potrafiła przylecieć od swoich dzieci. Wierząc facebookowi i słowom pana przewodniczącego rady miejskiej, pytam się, jakie usprawiedliwienie pani vice przewodnicząca przedstawiła kiedy to dwa dni przed posiedzeniem rady miejskiej pije piwo z dziećmi w Anglii, i się z tym nie kryje. Dlaczego nie jest podane to przez przewodniczącego do wiadomości publicznej? Opozycja rządowa domagała by się natychmiastowej dymisji, zdania mandatu itp. Pamietam jak radnego Grochowskiego proszono aby wybrał, rada czy nieobecność i ten Pan potrafił. Lecz teraz chodzi o Panią która dostała posadę i na tym się skończyło, bo w Sępoleńskim wydaniu wszystko jest super. HONOR by się przydał niektórym.
+4 #1 Wyborca2018 2018-12-02 20:48
Świat się kończy. Podwyżki, podwyżki tuż po wyborach... Piękna zagrywka Przymierza i koalicjantów. Najciekawsze też było zaproszenie do dyskusji nad podwyżkami, i jak nikt się nie odezwał tylko wszyscy głosowali ZA. Stwierdzam że ten PiS na Wiejskiej nie jest taki najgorszy widzę.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top