Zbliżenia TVP3 Bydgoszcz / Kanał 10

W piątek, 10 maja br. w godzinach wieczornych, przedstawiciel bydgoskiej kurii diecezjalnej spotkał się z rodzicami dzieci, do których niestosowne wiadomości tekstowe miał pisać duchowny z sępoleńskiej parafii. Delegat Biskupa ds. ochrony dzieci i młodzieży, ksiądz Mateusz Nowak, już wcześniej pisemnie przepraszał za zachowanie wikariusza. Teraz zaprosił rodziców poszkodowanych dzieci na spotkanie, by osobiście wyjaśnić sytuację.

Pełna wypowiedź ks. Mateusza Nowaka - Delegata Biskupa ds. ochrony i młodzieży w Diecezji Bydgoskiej po wieczornym spotkaniu z rodzicami poszkodowanych dzieci, 10.05.2019 r.

wideo: KANAŁ 10

red

Komentarze

0 #5 Tak uważam 2019-05-29 22:31
to jaśnie pan, za przeproszeniem , biskup, nie może ruszyć swojej d..., żeby swoją obecnością, za przeproszeniem, zaszczycić progi, za przeproszeniem, plebaniarni , tylko wysyła jakiegoś delegata?!!!! Za kogo on się uważa!!!!?
+1 #4 a 2019-05-22 13:19
"uważam,że", widać, że nieuważnie oglądałeśTV misyjno-publiczną, gdzie podano, że wśród murarzy jest rozpowszechniona moda na pedofilię. Jak zobaczycie gdzieś jakiegoś murarza od razu to zgłaszajcie. Błagam, chrońmy nasze dzieci!!!!!
-5 #3 uważam,że 2019-05-18 21:24
Tak uważam , odpowiem ci , że nie masz racji.Ja uważam i tak podają statystyki ,że najmniej pedofilii jest wśród księży, więcej jest wśród nauczycieli, wychowawców domów dziecka i wśród samych rodzin.Oczywiście tobie TVN powie inaczej.Domyślam się kto ten tekst zamieścił.Jest w Sępólnie grupa ludzi, którzy żyją nienawiścią do kościoła a tym samym do księży, chcą rozdziału kościoła od państwa, likwidacji religii w szkołach i bez opamiętania stale na FB te tematy poruszają. To jakieś OPĘTANIE.
+7 #2 Tak uważam 2019-05-13 11:19
Film Panów Sekielskich "Tylko nie mów nikomu" powinien być emitowany przed każdą mszą i OBOWIĄZKOWO na lekcjach, tzw. 'religii" we wszystkich klasach.
0 #1 Mirek 2019-05-12 18:31
ks. Nowak ma jednak bardzo niewdzięczna funkcję. Nie dosyć, że ma bardzo skomplikowanego szefa to jeszcze musi przepraszać za zachowanie jakiegoś dziwaka.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top