Motocyklem na podwójnym gazie
poglądowe

Sępoleńska "drogówka" zatrzymała kierowcę, który kierował motocyklem po wcześniejszym piciu alkoholu. 65-letniemu mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy. Za prowadzenie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek, 20 maja br., o godz. 17:00 na ulicy Polnej w Sępólnie Krajeńskim funkcjonariusze ruchu drogowego sępoleńskiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej kierującego hondą. Kierowcą motocykla okazał się 65-letni mieszkaniec miasta. Badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało, że znajduje się on w stanie nietrzeźwości. Alkomat wykazał w jego organizmie ponad 0,6 promila alkoholu. Nietrzeźwemu kierowcy natychmiast zostało zatrzymane prawo jazdy. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości może mu grozić do 2 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Małgorzata Warsińska - KPP Sępólno Krajeńskie

Komentarze

-2 #1 Tu mieszkam 2019-05-21 23:09
Weźcie przestańcie!!!! 0,6 i pijany???! I jeszcze pewnie stworzył zagrożenie w ruchu lądowym Europy Północnej!!! A jak w nocy jeżdżą na ścigaczach, to "nikt nic nie wie, bo nie było żadnego zgłoszenia"!!!

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top