Kanał 10 / Zbliżenia TVP3 Bydgoszcz

Tragedia w Dziednie, w gminie Sośno. Najprawdopodobniej syn zabił swoją 60-letnią matkę. Mężczyzna został aresztowany na 3 miesiące. Nie przyznaje się do winy. W piątek przeprowadzono wizję lokalną. Sprawę bada tucholska prokuratura.

31-letni mężczyzna miał już wcześniej znęcać się nad matką. Z relacji sąsiadów wynika, że kobieta mogła być ofiarą przemocy. „Bywał wobec niej agresywny?”- pytamy sąsiadów. - Tak, było słychać, że tam się coś działo - mówi jeden z nich. - Kobietka była dobra, nikomu nic nie zrobiła. Też lubiła wypić, ale żadnych z nią problemów nie było - dodaje inny.

Policja została we wtorek poinformowana o zdarzeniu. Na miejscu znaleziono martwą 60-latkę. Sekcja zwłok potwierdziła wcześniejsze przypuszczenia, że do śmierci kobiety przyczyniły się osoby trzecie. Podejrzenie padło na syna kobiety. Został zatrzymany. Mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa. Sąd aresztował go na trzy miesiące.

W Dziednie, w domu, w którym znaleziono ciało kobiety, przeprowadzono wizje lokalną z udziałem 31-latka. Mężczyzna nie przyznaje się do winy. Prokuratura na razie nie ujawnia szczegółów zbrodni.

Krystyna Rymaszewska TVP3 Bydgoszcz

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top