Koncert Olgi Szomańskiej "Kolędowa"
MGOK Więcbork

Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Więcborku zaprasza na koncert Olgi Szomańska "Kolędowa", który odbędzie się 22 stycznia 2018 r. o godz. 18.00 w sali widowiskowej w MGOK w Więcborku.

Koncert Olgi Szomańskiej "Kolędowa" to przede wszystkim najpiękniejsze polskie oraz światowe kolędy i pastorałki: W tym niezwykłym świątecznym koncercie usłyszymy również nastrojowe utwory Zbigniewa Preisnera, nowe akustyczne wersje przebojów Piotra Rubika oraz Anny German, a także wybrane utwory z autorskiej płyty "Nówka".

Olga Szomańska - wokalistka, aktorka, laureatka SuperJedynki Festiwalu w Opolu, Grand Prix Festiwalu Jedynki Sopot oraz Festiwalu Top Trendy za piosenkę „Niech mówią, że to nie jest miłość” (z oratorium "Tu es Petrus" Piotra Rubika).

Obecnie występuje m.in. w widowisku muzycznym "Krzyżacy rock-opera" w roli Danuśki Jurandówny, w Krakowskim Teatrze Variete w musicalu "Legalna blondynka" w roli fryzjerki Paulette oraz w Teatrze Muzycznym w Poznaniu w musicalu "Zakonnica w przebraniu" jako Deloris van Cartier.

Jest laureatką drugiego miejsca w VI edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Szerszej publiczności znana jako Marzenka Laskowska z serialu „M jak Miłość”.

Zaproszenia/darmowe wejściówki do odbioru w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Więcborku.

MGOK Więcbork

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top