Gminne obchody Dnia Strażaka (FOTO)
Marcin Misiak, Patryk Koniec

W słoneczną niedzielę parada ulicami miasta rozpoczęła świętowanie strażaków z gminy Więcbork. Wozy strażackie, poczty sztandarowe, druhny i druhowie oraz zaproszeni goście w asyście orkiestry dętej udali się na uroczystą mszę w intencji strażaków.

Po mszy barwny korowód udał się na plac przy remizie więcborskich strażaków. Na placu po złożeniu meldunków i przywitaniu gości rozpoczęły się uroczyste obchody. Na apelu zostały wręczone następujące odznaczenia:

Złotym medalem "Za zasługi dla pożarnictwa" odznaczeni zostali: Cieślik Roman, Fojucik Damian, Łój Marek, Posieczek Marcin i Wenda Andrzej.

Srebrnym medalem "Za zasługi dla pożarnictwa" odznaczeni zostali: Basiński Andrzej, Czaja Iwona, Fifielski Tomasz, Figat Kazimierz, Fojucik Katarzyna, Golik Radosław, Migawa Brygida, Niezgoda Tomasz, Siekierkowski Sławomir, Thomas Jan i Wendorf Krzysztof.

Brązowymi medalami "Za zasługi dla pożarnictwa" odznaczeni zostali: Cieślik–Kufel Joanna, Feduś Paulina, Fojucik Monika, Jażdżewski Mirosław, Kuszewski Jarosław, Migawa Marcin, Obara Halina, Ossowski Tomasz, Rink Mariusz, Sadowska Mariola, Sadowski Przemysław, Sadowski Wojciech i Thomas Krzysztof.

Odznaczeniem "Strażak Wzorowy" odznaczeni zostali: Ciepłuch Damian i Rink Michał.

Po nagrodach przyszedł czas na życzenia i podziękowania za udział w usuwaniu skutków zeszłorocznej nawałnicy z ust zaproszonych gości.

Władze samorządowe Powiatu Sępoleńskiego reprezentował Wicestarosta Sępoleński Andrej Marach.

źródło: www.powiat-sepolno.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top