Piłka nożna

W sobotę, 7 września br. w V kolejce klasy okręgowej MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie zmierzyła się na własnym boisku z Promieniem Kowalewo Pomorskie. Mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Z piekła do nieba.. Sobotni, pierwszy mecz na własnym obiekcie był genialnym widowiskiem patrząc od strony zwykłego kibica. Goście z Grudziądza już w pierwszej minucie spotkania wyszli na prowadzenie. Obie drużyny miały swoje okazje, jednak to przyjezdni w doliczonym czasie pierwszej połowy wykorzystali rzut karny i sępoleńska drużyna przegrywała 0:2.

W sobotę, 24 sierpnia br. w III kolejce klasy okręgowej MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie zmierzyła się na własnym boisku z Olimpią II Grudziądz, wygrywając całe spotkanie 3:2.

LKS Kamionka w lokalnych derbach pokonała MLKS Krajna 4:1 (3:0). Bramki dla Kamionki zdobyli: Tomasz Mrugalski x2, Mariusz Strumiłło, Dawid Wierzchucki a dla Krajny: Artur Dądela.

W niedzielę, 2 czerwca br., w spotkaniu derbowym w Kamieniu Krajeńskim miejscowy zespół LKS Kamionka zmierzył się z MLKS Krajna z Sępólna Krajeńskiego. Mecz zakończył się zdecydowanym zwycięstwem gospodarzy, ustalając końcowy wynika na 4:1. BRAMKI: dla Kamionki - Tomasz Mrugalski x2, Mariusz Strumiłło, Dawid Wierzchucki; dla Krajny - Artur Dądela.

W minioną sobotę, 25 maja br., MLKS Krajna na własnym boisku pokonała drużynę z Osielska 5:0. Dla wszystkich kibiców sępoleńskiego zespołu przygotowaliśmy skrót z tego meczu.

W sobotę, 25 maja br., w XXIII kolejce kujawsko-pomorskiej A-klasy MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie na własnym boisku zmierzyła się z GLKS Osielsko Żołędowo. Mecz zakończył się wynikiem 5:0 dla gospodarzy. 

Jeśli pasjonujesz się futbolem, marzysz o udziale w wielkiej, piłkarskiej imprezie, a ponadto lubisz pomagać innym, przed Tobą szansa na przygodę życia!

W sobotę, 20 kwietnia br., w XVIII kolejce kujawsko-pomorskiej A-klasy MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie na własnym boisku zmierzyła się z Victorią Niemcz. Gospodarze nie dali żadnych szans gościom na strzelenie gola, sami celnie trafiając do bramki przeciwnika aż 6 razy. Spotkanie zakończyło się wynikiem 6:0 dla Krajny. Bramki: M. Mosek x2, K. Mosek, B. Burkiewicz, B. Pastwik, A. Dądela.

W sobotę, 6 kwietnia br. w Sępólnie Krajeńskim odbył się pojedynek pomiędzy MLKS Krajna Sępólno a Falą Świekatowo. Mecz XVI kolejki, po zaciętej walce obu zespołów, zakończył się wynikiem 3:1 dla gospodarzy. Trzecie zwycięstwo z rzędu pozwoliło sępoleńskiej Krajnie utrzymać pozycję lidera tabeli i po dzisiejszej kolejce mają łącznie na swoim koncie 43 punkty. Przed zespołem jeszcze 10 kolejek rozgrywkowych a swój ostatni mecz rudny wiosennej A-klasy w sezonie 2018/2019 zagrają w połowie czerwca br. w Tucholi, podejmując tam miejscową Tucholankę.

Top