Diamentowe gody (FOTO)
Urząd Stanu Cywilnego w Kamieniu Krajeńskim

W poniedziałek 10 września br. 60 rocznicę zawarcia związku małżeńskiego obchodzili państwo Maria i Ryszard Szafrańscy z Kamienia Krajeńskiego. W tym szczególnym wydarzeniu małżonkom towarzyszyła rodzina oraz goście na czele z burmistrzem Kamienia Wojciechem Głomskim oraz kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Danutą Leboda.

Drodzy Jubilaci poznali się w pracy w Sępólnie Krajeńskim. Przysięgę małżeńską złożyli 09.09.1958 r. w Urzędzie Stanu Cywilnego w Kamieniu.

Pani Maria Szafrańska, z domu Majewska, urodziła się w Kamieniu 17.02.1934 r., zaś Pan Ryszard Szafrański urodził się 30.10.1929 r. w miejscowości Mołotków (Ukraina). Szanowni Jubilaci po ślubie zamieszkali w Kamieniu. Obydwoje zawodowo pracowali w Sępólnie, pani Maria do 2007 r., natomiast pan Ryszard - do 1998 r. Przeżyć wspólnie 60 lat dane jest nielicznym osobom. Państwo Szafrańscy mogą poszczycić się takim osiągnięciem. Obecnie prowadzą spokojne życie wśród najbliższych, cieszą się każdym wspólnie spędzonym dniem, służą pomocą wnukom oraz prawnukom.

Jubilaci cieszą się z posiadania 3 synów, 8 wnucząt (6 wnuków i 2 wnuczki) oraz 4 prawnucząt (2 prawnuków i 2 prawnuczki). Zgodnie potwierdzili, że w życiu bardzo istotna jest miłość, tolerancja i wzajemne wsparcie.

60 lat pożycia małżeńskiego z pewnością jest wyjątkowym świętem. Stanowi symbol prawdziwej miłości. To dowód dla innych, że wzajemne zrozumienie i poszanowanie może pokonać wszelkie trudności życiowe. Państwu Szafrańskim życzymy pomyślności oraz doczekania następnych jubileuszy w zdrowiu i szczęściu.

Urząd Stanu Cywilnego w Kamieniu Krajeńskim

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top