60 lat razem (FOTO)
Urząd Stanu Cywilnego w Kamieniu Krajeńskim

W sobotę, 9 marca 2019 r., jubileusz Diamentowych Godów, czyli 60 lat wspólnego pożycia małżeńskiego świętowali państwo Adelajda i Stanisław Kiedrowicz z Obkasu. W tej szczególnej uroczystości małżonkom towarzyszyła zarówno rodzina jak i goście na czele z burmistrzem Kamienia Krajeńskiego oraz kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego.

Drodzy Jubilaci przysięgę małżeńską złożyli 4 lutego 1959 r. w Urzędzie Stanu Cywilnego w Chojnicach. Pani Adelajda Kiedrowicz, z domu Kalla, urodziła się dnia 30 marca 1940 r. w Obkasie. Pan Stanisław Kiedrowicz natomiast urodził się 24 września 1934 r. w Czyczkowach. Po ślubie małżonkowie zajmowali się gospodarstwem rolnym, które później przepisali swemu następcy. Obecnie Jubilaci prowadzą spokojnie życie wśród najbliższych, chętnie spotykają się ze swoimi dziećmi i wnukami. Nigdy nie opuszcza ich pogoda ducha, zawsze są uśmiechnięci oraz cieszą się z każdego wspólnie spędzonego dnia. Pani Adelajda jest miłośniczką roślin i kwiatów, swój wolny czas poświęca na pielęgnowaniu przydomowego ogródka. Jubilaci wychowali 2 córki, doczekali się 2 wnuków oraz 2 wnuczek.

Państwo Kiedrowicz mają za sobą 60 lat wspólnej drogi. To wiele wspólnych trosk, marzeń, tęsknot, małych i większych radości. Należą im się podziękowania i wyrazy uznania za dochowanie wierności przysięgi małżeńskiej, za trud zmagania się z prozą życia codziennego oraz za piękną postawę i wzór dla młodego pokolenia, że można, że warto i należy tak żyć.

Jubilatom życzymy wszelkiej pomyślności oraz doczekania następnych jubileuszy w szczęściu i zdrowiu.

Urząd Stanu Cywilnego w Kamieniu Krajeńskim

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top