Dla ciała i dla ducha (FOTO)
SP Wiśniewa

08.03.2018 r. uczniowie kl. VII wraz wychowawczynią udali się do Bydgoszczy. - Nasz plan wycieczki obejmował dwa punkty: dla ducha - seans filmowy oraz dla ciała - Park Trampolin.

Wybraliśmy film pt. "Cudowny chłopak". To poruszająca opowieść o tym, że niełatwo być innym, o chłopcu, który urodził się ze zdeformowaną twarzą, który dotąd nie chodził do szkoły, uczył się pod okiem mamy. Pomimo, że miał kochających rodziców i siostrę, to jego największym marzeniem był "zwykły dzień w szkole". Mimo lęków i obaw rodziny chłopiec zaczął naukę w normalnej szkole. Jak przyjęli go koledzy? Czy potraktowali go jak zwyczajnego chłopca, czy jak jakieś "dziwadło"? To już trzeba koniecznie samemu zobaczyć. Wystarczy powiedzieć, że wychodziliśmy z kina wszyscy bardzo wzruszeni. Warto na koniec dodać o bardzo dobrej obsadzie filmu. Główne role grali: Julia Roberts, Owen Wilson oraz Jacobs Tremblay, który odtwarzał rolę głównego bohatera - opowiadała wychowawczyni Dorota Basińska.

Potem byli umówieni na lekcję w – f w Parku Trampolin. Pod okiem instruktora uczniowie uczestniczyli w rozgrzewce na trampolinach, nauczyli się podstaw akrobatyki i parkur. Wzięli udział w turnieju zbijaka na trampolinach oraz w konkursie ewolucji do basenu z gąbkami. Godzina zabaw bardzo szybko minęła, nikt nawet nie zdążył w tym czasie spojrzeć na zegarek.

- Wszyscy uczniowie w drodze powrotnej stwierdzili, że ten sposób spędzenia czasu to bardzo dobra alternatywa dla czasu przed komputerem - dodała wychowawczyni.

sl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top