Dzień godności osób z niepełnosprawnością intelektualną (FOTO)
sl

W sobotę na stadionie było kolorowo, wesoło i bardzo muzycznie. To wszystko za sprawą pikniku zorganizowanego przez Warsztaty Terapii Zajęciowej z okazji Dnia godności osób z niepełnosprawnością intelektualną, który przypadał 5 maja.

Dzieci miały mnóstwo radości, gdy udało im się zrobić bańki mydlane. Najmłodsi cieszyli się z różnorodnych figurek zrobionych z balonów. Co odważniejsi próbowali swoich sił w przejściu po taśmie. Był kącik do kolorowania sylwetek oraz malowania buzi. Kolejka ustawiła się po watę cukrową, a dla miłośników konkretów był grill.

Nie mogło zabraknąć muzyki w tak pięknym dniu. Zebrani na stadionie obejrzeli występy uczestników WTZ oraz koncert zespołu dziecięcego "Arfik" ze Szczecina.

sl

Komentarze

0 #3 gość 2018-05-14 18:33
Każdy zasługuje na więcej, emeryci i renciści też potrzebują na rehabilitację, leki i basen!Tylko ci potrafią się GODNIE zachować w porównaniu do mamusiek dzieci niepełnosprawnych okupujących Sejm.Wielu emerytów ma mniej niż synuś p. Hartwich.
-1 #2 Anita 2018-05-14 16:48
Owszem ładna impreza. Jednak przypomniał mi się czarny marsz w Sępólnie w którym brały udział panie , opiekujące się osobami niepełnosprawnymi, nauczyciele i co one propagowały i dawały do podpisania, a no właśnie ABORCJĘ.Jak to się ma do waszej pracy z takimi osobami, to jakoś jedno z drugim nie pasuje. Osoby . będące na tym proteście na długo pozostaną w pamięci mieszkańców miasta Sępólna, już nie wspomnę co o was sobie pomyśleli rodzice tych chorych dzieci..
0 #1 gość 2018-05-14 16:16
Super impreza, super pomysł! Zasługujecie na najlepsze w życiu!

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top