Reklama

Reklama

Sport

W ubiegłą sobotę, 18 lutego rozegrana została kolejna kategoria z cyklu Krajna Arena Futsal Cup 2017. Do zawodów przystąpiło 10 zespołów, które rywalizowały w kategorii trampkarz.

11 lutego 2017 r. rozegrany został drugi turniej z cyklu Krajna Arena Futsal CUP 2017. Do rywalizacji stanęli zawodnicy z kategorii Junior Młodszy. W rozgrywkach udział wzięło 7 zespołów. Oprócz miejscowej Krajny Sępólno Krajeńskie do rywalizacji przystąpili zawodnicy Pogoni Łobżenica, Łokietka Wierzchucin, Gromu Więcbork, Zrywu Dąbrówka oraz dwie drużyny Victorii Koronowo.

Wiktoria Wójtowicz została sportowcem roku 2016 w gminie Sępólno Krajeńskie. Jak co roku najlepsi sportowcy zostali uhonorowani na Balu Mistrzów Sportu.

11 lutego 2017 r. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Kamieniu Krajeńskim odbył się Bal Sportowca 2017 klubu LKS Kamionka.

W Sępólnie Krajeńskim na hali Centrum Sportu i Rekreacji w miniony weekend rozegrane zostały Mistrzostwa Województwa Seniorek i Seniorów w Tenisie Stołowym. Rozegrano gry indywidualne, deblowe oraz mieszane. Na halę Krajna Arena zjechała prawie cała czołówka województwa kujawsko-pomorskiego.

7 lutego 2017r. zakończyliśmy zmagania V Edycji Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego. W tym sezonie w rozgrywkach brało udział 6 drużyn, łącznie 21 zawodników. Zdecydowanym liderem przez całe zmagania była drużyna Kam-Arte, która składała się z byłych zawodników ligowych z Kamienia Krajeńskiego.

5 lutego odbył się pierwszy w tym roku turniej z cyklu Krajna Arena Futsal Cup 2017. W turnieju rywalizowali zawodnicy z kategorii młodzik, czyli urodzeni w roku 2004 i młodsi. W zmaganiach udział wzięły 4 drużyny: Grom Więcbork, Tarpan Mrocza, Lider Rychnowy oraz Krajna Sępólno Krajeńskie.

4 lutego 2017 roku po 10 latach przerwy w Więcborku odbył się Bal Sportu i Kultury "RYCERZ". Burmistrz Więcborka Pan Waldemar Kuszewski zorganizował bal w odpowiedzi na liczne wnioski płynące ze strony sportowców oraz działaczy kultury.

4 lutego 2017 r. na hali Krajna Arena odbył się Międzyzakładowy Turniej Piłki Siatkowej z Okazji Wyzwolenia Sępólna Krajeńskiego. Organizatorem zmagań był Uczniowski Klub Sportowy "Kaloskagatos". Uroczystego otwarcia turnieju dokonał Zastępca Burmistrza Sępólna Krajeńskiego pan Marek Zieńko, który życzył zawodnikom udanej rywalizacji.

W dniu dzisiejszym Dyrektor Centrum Sportu i Rekreacji Marek Chart gościł uczestnika "Międzynarodowych Mistrzostw Wielkiej Brytanii w pływaniu ekstremalnym", które odbyły się 28 stycznia 2017 r. w Londynie.

Reklama

Top