Reklama

Reklama

Kamień Krajeński

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kamieniu Krajeńskim zaprasza na III Piknik Ekologiczny, który odbędzie się 6 maja 2017 r. o godz. 13:00 w amfiteatrze nad jeziorem Mochel w Kamieniu Krajeńskim.

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kamieniu Krajeńskim oraz Zespół Usług Oświatowych w Kamieniu Krajeńskim zapraszają widzów na XXIII Gminny Przegląd Twórczości Teatralnej "MIM", który odbywać się będzie w MGOK w Kamieniu Kraj. w dniu 27 /czwartek/ kwietnia 2017 r. od godziny 9.00.

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kamieniu Krajeńskim zaprasza na projekcję multimedialną amerykańskiego filmu dramatycznego w reżyserii Kevina Reynoldsa "Zmartwychwstały". Seans będzie wyświetlony 20 kwietnia 2017 r. o godz. 18:00, wstęp wolny.

W dniu 11 kwietnia 2017 roku w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Kamieniu Krajeńskim odbyły się eliminacje gminne do Turnieju Słowa "Słowo źródłem inspiracji".

W sobotę, 8 kwietnia 2017 roku w Płociczu, odbyła się wystawa stołów wielkanocnych. Tegoroczną prezentację  zorganizowała Gmina Kamień Krajeński oraz Sołectwo Płocicz. Jak co roku przedstawicielki Kół Gospodyń Wiejskiej z każdej gminy oraz szkoły ponadgimnazjalne, które edukują w kierunkach gastronomicznych, zaprezentowały swój kunszt kulinarny, częstując odwiedzających wystawę tradycyjnymi wielkanocnymi przysmakami.

W dniu 1 kwietnia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Kamieniu Krajeńskim odbył się II Kiermasz Wielkanocny, na którym gościliśmy wystawców; Wiesławę Trzebiatowską z Dąbrówki, Monikę Cyra z Kamienia, Hannę Rozpłoch i Celinę Sobieszczyk z Dąbrowy, Monikę Domaszek z Sępólna, Katarzynę Jeszke z Chojnic, Karolinę Płócinik i Martę Subko z Radzimia, Bożenę Błoch z Kamienia, Małgorzatę Delikta z Chojnic, Barbarę Lisowską z Czarnego oraz Joannę Zygmańską z Zamartego i Placówkę Opiekuńczo-Wychowawczą z Małej Cerkwicy.

30 marca 2017 r. odbyła się XXVI Sesja Rady Miejskiej w Kamieniu Krajeńskim w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Kamieniu Krajeńskim.

W Kamieniu Kraj. kierujący ciągnikiem siodłowym, 33 letni mieszkaniec powiatu rypińskiego, omyłkowo wjechał pod prąd w ulicę Mickiewicza dojeżdżając do kamieńskiej plebanii. Policjanci wykonujący czynności na miejscu zdarzenia wyczuli od kierującego woń alkoholu. Przeprowadzone badanie trzeźwości wykazało 1,40 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu co w przeliczeniu daje blisko 3 promile. Kierowca zestawu trafił do policyjnego aresztu.

Uprzejmie zawiadamiam, że dnia 30 marca 2017 r. (tj. czwartek) o godz. 9.00 w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Kamieniu Krajeńskim odbędzie się XXVI Sesja Rady Miejskiej w Kamieniu Krajeńskim. Obrady sesji są otwarte dla wszystkich zainteresowanych.

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kamieniu Krajeńskim zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do wzięcia udziału w konkursie plastycznym "Wielkanoc Polska".

Reklama

Top