Reklama

Reklama

Kamień Krajeński

Od dnia 8 sierpnia 2017 r. służby sanitarne wprowadzają zakaz kąpieli do odwołania w jeziorze Mochel z powodu zakwitu sinic.

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kamieniu Krajeńskim zaprasza na VI Biesiadę Krajeńską 28 lipca 2017 r. o godz. 17:00 w Amfiteatrze nad jeziorem Mochel.

W niedzielne popołudnie nad jeziorem Mochel w Kamieniu Krajeńskim dzieci miały okazję spotkać się z Panem Krzysztofem Nowakowskim autorem książki "23 kilometr". Podróżnik  opowiadał o swoich wyprawach w dalekie zakątki polarne oraz o startach w wyścigach psich zaprzęgów. Spotkanie cieszyło się zainteresowaniem wśród dzieci jak i dorosłych.

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kamieniu Krajeńskim zaprasza na koncert zespołu "Andre" 14 sierpnia 2017 r. o godz. 20:00 w amfiteatrze nad jeziorem Mochel w Kamieniu Krajeńskim.

17 czerwca 2017 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kamieniu Krajeńskim odbył się Jubileusz 50-lecia Szkoły Podstawowej w Kamieniu Krajeńskim.

29 czerwca (św. ap. Piotra i Pawła) uroczystościom odpustowym przy współudziale Kanoników Kapituły Kolegiackiej Kamieńskiej wraz z prezbiterami dekanatu i zaproszonych gości przewodniczył J. Eksc. Ks. Bp dr hab. Wiesław Śmigiel. Msza odpustowa była w tym roku połączona z uroczystym wprowadzeniem do kolegiaty relikwii św. Jana Pawła II. Uroczystości poprzedziły rekolekcje parafialne prowadzone przez Ekonoma Diecezji Pelplińskiej - ks. Prał. Andrzeja Szopińskiego.

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kamieniu Krajeńskim zaprasza 16.07.2017 r. (niedziela) o godz. 17:00 na Syberiadę a o godz. 18:00 na koncert zespołów folklorystycznych z Łotwy. Imprezy odbędą się w Amfiteatrze nad jeziorem Mochel w Kamieniu Krajeńskim.

W Kamieniu Krajeńskim tradycji stało się zadość i w Kamieniu Krajeńskim święto na wody jeziora Mochel wypuszczone zostały piękne kwiatowe wianki. W ich przygotowanie zaangażowały się panie z kół gospodyń wiejskich.

29 czerwca 2017 r. odbyła się XXIX Sesja Rady Miejskiej w Kamieniu Krajeńskim w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Kamieniu Krajeńskim.

osobowego w Kamieniu Krajeńskim na ul. Szkolnej. Na miejsce działań zadysponowano łącznie 4 zastępy ratowniczo-gaśnicze - 2 z Komendy Powiatowej PSP w Sępólnie Krajeńskim oraz 2 z OSP Kamień Krajeński. Po przyjeździe na miejsce pierwszego zastępu okazało się, że wewnątrz garażu konstrukcji murowanej pali się samochód osobowy marki Opel Vectra.

Reklama

Top