Reklama

Reklama

Kamień Krajeński

10 czerwca w Solcu Kujawskim odbył się Wojewódzki Zjazd Delegatów ZOSP RP podczas, którego wręczono odznaczenia państwowe i najwyższe odznaczenia resortowe zasłużonym strażakom z Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kamieniu Krajeńskim zaprasza 24 czerwca 2017 r. na XXXIV Krajeński Festyn Kulturalny w amfiteatrze nad jeziorem Mochel w Kamieniu Krajeńskim.

Dnia 3 czerwca br. odbył się Jubileuszowy X Piknik Rodzinny w Domu Pomocy Społecznej w Kamieniu Krajeńskim. Współorganizatorem wydarzenia było działające przy DPS Stowarzyszenie "Pomóż sobie pomagając innym". Uroczystość dofinansowana została przez Powiat Sępoleński i Urząd Miejski w Kamieniu Kraj. w ramach zadania "Sztuka Ludowa na Krajnie".

W dniu 1 czerwca w parku miejskim w Kamieniu Kraj. odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka, którego organizatorem był Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury. Zaproponowano dzieciom naukę tańca, zabawy muzyczne, malowanie buziek, łowienie rybek, rzuty ringo na słupki oraz wiele konkursów sprawnościowych. Po każdej z zabaw dzieci otrzymywały upominki, słodkie nagrody oraz były lody dla wszystkich dzieci.

Dnia 31 maja 2017 roku w Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży w Kamieniu Krajeńskim odbyły się obchody Dnia Dziecka organizowanego przez siostry Elżbietanki. Jak co roku tego dnia nie zabrakło występów dzieci oraz prezentów dla podopiecznych.

25 maja 2017 r. odbyła się XXVI Sesja Rady Miejskiej w Kamieniu Krajeńskim w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Kamieniu Krajeńskim.

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kamieniu Krajeńskim oraz Samorząd Mieszkańców Kamienia Krajeńskiego serdecznie zapraszają na piknik "Bawmy się wesoło" z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się 1 czerwca 2017 r. w godz. 16:00-19:00. w parku miejskim przed MGOK.

20 maja 2017 r. Ochotnicza Straż Pożarna w Witkowie obchodziła swoje 110 lecie powstania. Uroczystość połączona była z obchodami gminnymi Dnia Strażaka.

4 czerwca 2017 r. odbędzie się II Parafialny Festyn Rodzinny w Amfiteatrze nad jeziorem Mochel w Kamieniu Krajeńskim.

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kamieniu Krajeńskim zaprasza na projekcję multimedialną filmu sensacyjnego w reżyserii Paula Greengrassa "Ultimatum Bourne'a". Seans będzie wyświetlony 25 maja 2017 r. o godz. 18:00, wstęp wolny.

Reklama

Top