Reklama

Reklama

Kamień Krajeński

23 lutego 2017 r. odbyła się XXV Sesja Rady Miejskiej w Kamieniu Krajeńskim w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Kamieniu Krajeńskim.

Uprzejmie zawiadamiam, że dnia 23 lutego 2017 r. (tj. czwartek) o godz. 9.00 w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Kamieniu Krajeńskim odbędzie się XXV Sesja Rady Miejskiej w Kamieniu Krajeńskim. Obrady sesji są otwarte dla wszystkich zainteresowanych.

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kamieniu Krajeńskim zaprasza na Dzień Kobiet, który odbędzie się 5 marca 2017 r. o godz. 16:00. Natomiast 8 marca o godz. 17:00 w MOGK odbędzie się wieczorek przy kawie i muzyce.

Imprezy, które odbywają się w środku tygodnia to zawsze niepokój dla organizatora - jak będzie z frekwencją. Okazało się jednak, że każdy termin dobry kiedy chodzi o miłość. Zabrakło miejsc.

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kamieniu Krajeńskim zaprasza na bezpłatną projekcję multimedialną filmu pt: Patch Adams 23 lutego 2017 r. o godz. 18:00.

Placówki kultury w Kamieniu na czas ferii zimowych organizowały zajęcia dla dzieci. W pierwszym tygodniu zaproszono dzieci do Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej, a w drugim tygodniu do Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury.

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kamieniu Krajeńskim, Stowarzyszenie Emerytów, Rencistów i Inwalidów Ziemi Krajeńskiej oraz Kamieńskie Towarzystwo Kulturalne zapraszają wszystkich na V Walentynkową Biesiadę Krajeńską, która odbędzie się 14 lutego 2017 r. o godz. 18:00 w sali balowej w MGOK w Kamieniu Krajeńskim.

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Kamieniu Krajeńskim i Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kamieniu Krajeńskim zapraszają wszystkie dzieci na ferie zimowe 2017.

W dniu 15 stycznia w Miejsko-Gminny Ośrodku Kultury w Kamieniu Krajeńskim odbyło się XVI Powiatowe Spotkanie z Kolęda i Pastorałką, w którym uczestniczyło ponad 70 wykonawców.

Cienki lód nie wytrzymał ciężaru bydła które weszło na zamarznięty staw w miejscowości Dąbrówka w gminie Kamień Krajeński. Trzech sztuk nie udało się uratować.

Reklama

Top