Reklama

Kamień Krajeński

Zajączki, jajka, pisanki, kurczaczki, kurki, kwiaty, wianki, stroiki i wiele innych przepięknych ozdób wielkanocnych wykonanych rozmaitą techniką można było podziwiać i kupić na III Kiermaszu Wielkanocnym zorganizowanym w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury.

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kamieniu Krajeńskim zaprasza na III Kiermasz Wielkanocny, który odbędzie się 18 marca 2018 r. od godz. 10.00.

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kamieniu Krajeńskim z okazji Dnia Kobiet zaprasza na spotkanie z aktorką, której popularność przyniosła rola Halinki Kiepskiej w serialu "Świat według Kiepskich" z Marzeną Kipiel-Sztuka. Spotkanie odbędzie się 11 marca 2018 r. o godz. 16.30. Wstęp wolny.

Przekonali się o tym uczestnicy różnorodnych zajęć, które na czas ferii zaproponował Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Kamieniu. Każdego dnia gościł sporą gromadkę dzieci nie tylko z miasta Kamień.

22 lutego 2018 r. odbyła się XXXV Sesja Rady Miejskiej w Kamieniu Krajeńskim w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Kamieniu Krajeńskim.

Liczne grono miłośników poezji przybyło do MGOK na wieczór z twórczością Juliusza Spochacza z Zamartego, zorganizowany przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną.

Dwa projekty z gminy Kamień Krajeński, wybrane w konkursie ogłoszonym przez Lokalną Grupę Rybacką "Nasza Krajna i Pałuki", otrzymały środki unijne w ramach Programu Operacyjnego Rybactwo i Morze. Już w tym półroczu Gmina Kamień Krajeński zamierza wykonać inwestycję polegającą na budowie nowych, bezpiecznych pomostów rekreacyjno-wędkarskich. Dofinansowanie na zadanie pn. "Wzmocnienie atrakcyjności jeziora Mochel poprzez budowę dwóch pomostów rekreacyjno-wędkarskich oraz jednej platformy widokowej" to 211 228,00 zł.

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kamieniu Krajeńskim zaprasza na bezpłatne zajęcia dla Dzieci w wieku od 7 do 12 lat.

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kamieniu Krajeńskim, Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Kamieniu Krajeńskim, zapraszają na spotkanie z Juliuszem Spochaczem 15 lutego 2018 r. o godz. 17:00 w sali balowej w MGOK w Kamieniu.

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kamieniu Krajeńskim, Stowarzyszenie Emerytów, Rencistów i Inwalidów Ziemi Krajeńskiej oraz Kamieńskie Towarzystwo Kulturalne zapraszają VII Walentynkową Biesiadę Krajeńską, która odbędzie się 13 lutego 2018 r. o godz. 17:00 w MGOK w Kamieniu.

Reklama

Top