Kamień Krajeński

W dniu 15 stycznia w Miejsko-Gminny Ośrodku Kultury w Kamieniu Krajeńskim odbyło się XVI Powiatowe Spotkanie z Kolęda i Pastorałką, w którym uczestniczyło ponad 70 wykonawców.

Cienki lód nie wytrzymał ciężaru bydła które weszło na zamarznięty staw w miejscowości Dąbrówka w gminie Kamień Krajeński. Trzech sztuk nie udało się uratować.

Niedostosowanie do warunków panujących na drodze, to przyczyna zdarzenia drogowego do którego w gminie Kamień Krajeński. Podobnych zdarzeń na terenie powiatu sępoleńskiego jest więcej. Dlatego, policjanci apelują o ostrożność oraz dostosowywanie prędkości do zmieniającej się pogody.

Gmina Kamień Krajeński realizuje w związku z zawartą umową dotacji, pomiędzy Wojewodą Kujawsko-Pomorskim, o wsparcie finansowe ze środków budżetu państwa organu prowadzącego w zakresie rozwijania zainteresowań uczniów poprzez promocję i wspieranie czytelnictwa dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych, w ramach realizacji  Priorytetu 3: "Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa" w roku 2016.

29 grudnia 2016 r. odbyła się XXIV Sesja Rady Miejskiej w Kamieniu Krajeńskim w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Kamieniu Krajeńskim.

Pani Stefania swoje 107 urodziny obchodziła 24 grudnia 2016 r. W tym wydarzeniu towarzyszyła jej rodzina oraz Burmistrz Kamienia Wojciech Głomski, Kierownik USC Danuta Leboda oraz Dyrektor MGOPS Zofia Krzemińska.

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kamieniu Krajeńskim oraz Zespół Parafialny "Caritas" w Kamieniu Krajeńskim zaprasza na XVI Powiatowe Spotkanie z Kolęda i Pastorałką.

Wczoraj w budynku Urzędu Miasta w Kamieniu Krajeńskim, z myślą o mieszkańcach gminy został otwarty Policyjny Punkt Przyjęć Interesantów. Dyżury będą tam pełnić dzielnicowi tego rejonu.

14 i 15 grudnia 2016 r. w MGOK w Kamieniu Krajeńskim odbył się XIII Gminny Konkurs Jasełek, Widowisk Bożonarodzeniowych i Kolędniczych pn."Świeć nam Gwiazdo".

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kamieniu Krajeńskim zaprasza na finał XIII Gminnego Konkursu Jasełek, Widowisk Bożonarodzeniowych i Kolędniczych w dniu 18 grudnia na godz. 15:00.

Top