Reklama

Powiat Sępoleński

W środę 10 maja br. w Starostwie Powiatowym w Sępólnie Krajeńskim odbyła się kolejna konferencja prasowa. Głównym tematem konferencji były drogi powiatowe.

Po eliminacjach gminnych i powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom" uczniowie szkół z całego województwa kujawsko-pomorskiego uczestniczyli w etapie wojewódzkim, który odbył się w Europejskim Centrum Wymiany Młodzieży nad Jeziorem Starogrodzkim w Chełmnie.

We wtorek 8 maja br. o godzinie 13:18 do Powiatowego Stanowiska Kierowania Komendy Powiatowej PSP w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego wielorodzinnego w miejscowości Dziedno gmina Sośno.

Dnia 27 kwietnia 2018 roku w sali im. Lucjana Prądzyńskiego Urzędu Miejskiego w Sępólnie Krajeńskim o godz. 9:00 rozpoczęła się XLIV sesja Rady Powiatu w Sępólnie Krajeńskim.

Kryminalni z Nakła ustalili i zatrzymali trzech mieszkańców powiatu sępoleńskiego do sprawy realizacji sfałszowanej recepty na morfinę. Podejrzani już usłyszeli zarzuty. Teraz grozi im kara nawet do 8 lat więzienia.

Dziesięć gmin i powiatów z kujawsko-pomorskiego, w tym powiat sępoleński, gmina Sępólno Krajeńskie oraz gmina Sośno otrzymało dziś promesy finansowe na projekty związane z usuwaniem szkód w infrastrukturze drogowej i komunalnej powstałych w wyniku zeszłorocznej, sierpniowej nawałnicy.

W okresie świątecznym sępoleńscy policjanci prowadzili wzmożone działania "Bezpieczny weekend - Wielkanoc". Nadzór nad porządkiem publicznym w tym okresie sprawowało 84 policjantów, z czego 19 mundurowych dbało o bezpieczeństwo na drogach.

W dniu 23 marca br. Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim st. kpt. Tomasz Kabat przedstawił podczas obrad XLIII Sesji Rady Powiatu Sępoleńskiego sprawozdanie z działalności powiatowej jednostki za ubiegły rok.

Na ostatniej sesji Rady Powiatu Sępoleńskiego w dniu 23.03.2018 r. Komendant Powiatowy Policji w Sępólnie Krajeńskim insp. Paweł Zawada przedstawił informację o stanie bezpieczeństwa na terenie powiatu sępoleńskiego w 2017 roku.

23 marca 2018 r. odbyła się XLIII Sesja Rady Powiatu Sępoleńskiego w sali sesyjnej im. L. Prądzyńskiego w Urzędzie Miejskim w Sępólnie Krajeńskim.

Reklama

Top
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej...