Reklama

Reklama

Wiadomości

Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim zaprasza 5 marca 2017 r. o godz. 15:00 na kabaret "Kabaret Moralnego Niepokoju" w sali widowiskowej CKiS w Sępólnie Krajeńskim.

Dnia 24 lutego 2017 roku, o 9:00 rano, na sali sesyjnej odbyła się XXIX Sesja Rady Powiatu w Sępólnie Krajeńskim.

Uprzejmie zapraszam na XXVIII sesję Rady Miejskiej w Więcborku, która odbędzie się we wtorek, 28 lutego /WTOREK/ o godzinie 13:30 w Sali Krajeńskiej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Więcborku przy ul. Pocztowej 2.

"Królowa Śniegu" to jedna z najpopularniejszych baśni Hansa Christiana Andersena, dobrze znana tak dzieciom i dorosłym, wszak jest to jedna z tych baśni, które są z nami od wielu pokoleń, nadal nas zachwycają i w symboliczny sposób przekazują młodym odbiorcom uniwersalne wartości.

Trzech sprawców włamało się na plebanię w Sośnie. Pobili proboszcza i ukradli pieniądze. Sprawców szukają policjanci z Sępólna Krajeńskiego.

Czy Twoje dziecko zamęcza Cię pytaniami, jest ciekawskie, odważne i zawsze ma dużo do powiedzenia na każdy temat? Jeżeli tak, jest idealnym kandydatem do uczestnictwa w zajęciach, które ruszą wiosną w Bibliotece Publicznej im. J. Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim.

22 lutego 2017 r. o godzinie 10:00 w hali Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim odbyły się II Targi Pracy i Edukacji pod hasłem: "Twoja Przyszłość w Twoim Regionie". Organizatorem wydarzenia było Starostwo Powiatowe w Sępólnie Krajeńskim, Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim, Gmina Sępólno Krajeńskie oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu.

Podczas XXIX Sesji Rady Powiatu Sępoleńskiego w dniu 24.02.2017 r. dwóm przedsiębiorcom z naszego powiatu wręczono wyróżnienia Starosty Powiatu Sępoleńskiego - Złoty Klucz Przedsiębiorczości.

23 lutego 2017 r. odbyła się XXV Sesja Rady Miejskiej w Kamieniu Krajeńskim w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Kamieniu Krajeńskim.

"Wprowadzenie przepisów ograniczających liczbę kadencji odbierze mieszkańcom możliwość pełnego decydowania o własnych sprawach, która jest istotą prawdziwego samorządu" - takie słowa znalazły się w przyjętym przez Radę Miejską w Sępólnie Krajeńskim, oświadczeniu w sprawie planów wprowadzenia dwukadencyjności w samorządach.

Reklama

Top