Reklama

Reklama

Sępólno Krajeńskie

Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim zaprasza 5 marca 2017 r. o godz. 15:00 na kabaret "Kabaret Moralnego Niepokoju" w sali widowiskowej CKiS w Sępólnie Krajeńskim.

"Królowa Śniegu" to jedna z najpopularniejszych baśni Hansa Christiana Andersena, dobrze znana tak dzieciom i dorosłym, wszak jest to jedna z tych baśni, które są z nami od wielu pokoleń, nadal nas zachwycają i w symboliczny sposób przekazują młodym odbiorcom uniwersalne wartości.

Czy Twoje dziecko zamęcza Cię pytaniami, jest ciekawskie, odważne i zawsze ma dużo do powiedzenia na każdy temat? Jeżeli tak, jest idealnym kandydatem do uczestnictwa w zajęciach, które ruszą wiosną w Bibliotece Publicznej im. J. Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim.

"Wprowadzenie przepisów ograniczających liczbę kadencji odbierze mieszkańcom możliwość pełnego decydowania o własnych sprawach, która jest istotą prawdziwego samorządu" - takie słowa znalazły się w przyjętym przez Radę Miejską w Sępólnie Krajeńskim, oświadczeniu w sprawie planów wprowadzenia dwukadencyjności w samorządach.

22 lutego 2017 r. odbyła się XXIX Sesja Rady Miejskiej w Sępólnie w sali sesyjnej im. L. Prądzyńskiego w Urzędzie Miejskim w Sępólnie Krajeńskim.

Maria Grochowska została nowym prezesem Spółdzielni Mieszkaniowej w Sępólnie Krajeńskim.

Uprzejmie zapraszam na XXIX sesję Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim, która odbędzie się w dniu 22 lutego 2017 r. w Urzędzie Miejskim w Sępólnie Krajeńskim, ul. T. Kościuszki 11, sala sesyjna im. L. Prądzyńskiego.

W dniu 17 lutego w młodszej grupie przedszkolnej obchodziliśmy "Święto Kota". Celem było zwrócenie uwagi na znaczenie kotów w życiu człowieka oraz na los bezdomnych zwierząt. W Polsce to święto obchodzone jest już po raz jedenasty.

Serdecznie zapraszamy na okolicznościowy koncert Damiana Holeckiego. Śląski wokalista, kompozytor i autor tekstów mający na koncie 2 złote płyty, wystąpi w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim z okazji Dnia Kobiet. To wyjątkowe święto zbliża się wielkimi krokami, spraw swojej ukochanej prezent! 08.03.2017 r., godzina 18:00, sala widowiskowa Centrum Kultury i Sztuki - bilety w cenie 25 zł do nabycia w sekretariacie CKiS.

Poczta walentynkowa, jeden z najpopularniejszych walentynkowych zwyczajów, bez którego trudno sobie wyobrazić Dzień Zakochanych w szkołach, działała w Szkole Podstawowej w Wiśniewie w tygodniu poprzedzającym ferie zimowe.

Reklama

Top