Piłka siatkowa

14 grudnia odbyły się Gminne Zawody w Mini Piłce Siatkowej Chłopców i Dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiły po 4 zespoły w każdej kategorii. Wśród dziewcząt najlepsze okazały się zawodniczki ze Szkoły Podstawowej w Wałdowie. Wśród chłopców najlepiej spisali się reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 3 w Sępólnie Krajeńskim.

12 listopada 2016 r. na hali Krajna Arena odbył się Międzyzakładowy Turniej Piłki Siatkowej z Okazji Święta Niepodległości. Organizatorem rozgrywek był UKS Kaloskagatos. Patronat nad turniejem objął Burmistrz Sępólna Krajeńskiego. W zmaganiach wzięło udział 9 drużyn.

7 sierpnia 2016 r. na nowo wybudowanych boiskach rozegrany został III Turniej III Grand Prix Powiatu Sępoleńskiego w Siatkówce Plażowej Mężczyzn o Puchar Burmistrza Sępólna Krajeńskiego z okazji obchodów Dni Sępólna Krajeńskiego. Do zawodów zgłosiło się 14 par.

W ubiegłą niedzielę 17 lipca 2016 roku o godzinie 10:00 na Plaży Miejskiej w Więcborku został rozegrany II Turniej w siatkówkę plażową mężczyzn o Puchar Burmistrza Więcborka, wchodzący w skład III Grand Prix Powiatu Sępoleńskiego o Puchar Starosty Sępoleńskiego.

W ubiegłą niedzielę, 3 lipca 2016 roku odbył się I turniej o Puchar Burmistrza Kamienia Krajeńskiego, wchodzący w skład III Grand Prix Powiatu Sępoleńskiego w siatkówkę plażową mężczyzn. Otwarcie oraz rozgrywki miały miejsce na plaży miejskiej w Kamieniu Krajeńskim.

5 marca 2016 r. w Kamieniu Krajeńskim odbyła I runda eliminacji wojewódzkich w siatkówce KINDER + SPORT.

9 sierpnia 2015 r. w Kamieniu Krajeńskim został rozegrany ostatni turniej (turniej o Puchar Starosty Sępoleńskiego) z cyklu Grand Prix Powiatu Sępoleńskiego w siatkówkę plażową mężczyzn. Spotkanie otworzył Starosta Sępoleński - Jarosław Tadych, sędzia - Bogusław Szwochert. Zawodnicy z rana mogli oddychać nieco świeższym powietrzem, które przyniosła nocna burza. Około godziny 11.00 rozpoczął się turniej kobiet o Mistrzostwo Powiatu Sępoleńskiego, do którego zgłosiło się 6 par.

19 lipca 2015r. na "starej plaży" odbył się drugi turniej II Grand Prix Powiatu Sępoleńskiego w Siatkówce Plażowej Mężczyzn. Do zawodów przystąpiło 10 drużyn, które przyjechały m.in. z Nakła, Bydgoszczy, Chojnic oraz Kamienia Krajeńskiego. Burmistrz Sępólna Krajeńskiego Waldemar Stupałkowski dokonał uroczystego otwarcia turnieju. Rozgrywki były bardzo emocjonujące i na wysokim poziomie.

28 czerwca 2015 r. odbył się I Turniej o puchar Burmistrza Kamienia Krajeńskiego. O godzinie 10.00 odbyło się oficjalne otwarcie II Grand Prix Powiatu Sępoleńskiego w siatkówce plażowej mężczyzn 2015.

W dniach 15-17 czerwca w Kamieniu Krajeńskim, w małej, malowniczo położonej miejscowości Pojezierza Krajeńskiego, w powiecie sępoleńskim odbyły się V Mistrzostwa Polski Strażaków w Siatkówce Plażowej.

Top