Więcbork

Było magicznie i niezwykle, a to dzięki Państwa ofiarności i hojności, za którą dziękujemy. Udało nam się w sposób niesamowity pobić ubiegłoroczny rekord o kwotę ponad 5.000,00 zł. Tegoroczna zebrana kwota to 19.402,36 zł.

Wchodząca w życie zmiana w systemie oświaty wprowadza nową strukturę szkolnictwa:

Policjanci z Sępólna Krajeńskiego wyjaśniają interwencję swoich kolegów do której doszło w Boże Narodzenie w szpitalu powiatowym w Więcborku. Jej fragment został nagrany najprawdopodobniej na telefon komórkowy i udostępniony w Internecie.

Więcborski Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy serdecznie zaprasza na 25 Finał Świątecznego Grania.

Koncertem kolęd w wykonaniu bydgoskich śpiewaków operowych mieszkańcy Więcborka i okolic przywitali Nowy Rok w pierwszą niedzielę stycznia.

Taki oto zestaw gadżetów przysłał nam w tym roku Jurek na licytacje! 25 Finał WOŚP już 15 stycznia, zapraszamy do MGOK Więcbork na dobrą zabawę i zachęcamy do wspierania akcji!

W 2017 r. Gmina Więcbork planuje realizację projektu pn: "Termomodernizacja budynku Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Więcborku". Inwestycja będzie polegać na dociepleniu dachu (styropapą gr. 15 cm), ociepleniu ścian zewnętrznych budynku styropianem frezowanym samogasnącym gr. 15 cm, wymianie części stolarki okiennej i drzwiowej oraz modernizacji kotłowni.

W wtorek (03.01.2017 r.) po godzinie 14-stej doszło do wypadku samochodowego na trasie Śmiłowo-Pęperzyn. Na miejsce zdarzenia okazało się, że samochód osobowy marki Cirtoen wypadł z drogi. W zdarzeniu  tym pracowała OSP Więcbork, PSP Sępólno, Policja oraz Pogotowie Ratunkowe.

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Więcborku zaprasza na koncert kolęd i pastorałek "Kolędować Małemu...", który odbędzie się 8 stycznia 2016 r. o godz. 15:00 w sali widowiskowej w MGOK w Więcborku.

Dnia 24 grudnia 2016 r. w Domu Pomocy Społecznej w Suchorączku odbyło się spotkanie wigilijne.

Top