Reklama

Reklama

Więcbork

Uprzejmie zapraszam na XXVIII sesję Rady Miejskiej w Więcborku, która odbędzie się we wtorek, 28 lutego /WTOREK/ o godzinie 13:30 w Sali Krajeńskiej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Więcborku przy ul. Pocztowej 2.

Dnia 21 lutego w więcborskiej bibliotece miało miejsce spotkanie przedszkolaków z Panią weterynarz Izabelą Moniką Bator. Kukułki i Jerzyki przybyły do książnicy z okazji przypadającego w lutym Międzynarodowego Dnia Kota.

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Więcborku zaproponował dla dzieci z gminy Więcbork Ferie z Qulturką. W atrakcyjny sposób zachęcono dzieci do odwiedzania miejscowego ośrodka kultury, pod pretekstem zajęć artystycznych i wyjazdów rekreacyjnych. Zajęcia cieszyły się ogromną frekwencją, co może prognozować w przyszłości świadomymi odbiorcami kultury.

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Więcborku zaprasza na koncert kwartetu jazzowego Morte Plays 24 lutego 2017 r. o godz. 19:00 w sali kameralnej w MGOK w Więcborku.

9 lutego na Sali Kameralnej w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Więcborku wystąpił w projekcie Solo Act Nie Tak Łatwo Być Czesławem, Czesław Mozil, zdobywca trzech Fryderyków, niektórym znany nawet z Masterchefa.

W dniu 11.02.2017 r. w godzinach porannych strażacy z Sępólna i Więcborka zostali zadysponowani do przymarzniętego łabędzia na jeziorze więcborskim przy plaży miejskiej. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia strażacy znaleźli martwego łabędzia tuż przy brzegu jeziora.

Dnia 26 stycznia w więcborskiej bibliotece miało miejsce "Wspólne kolędowanie babci i dziadka z zespołem Effatha".

Wyjątkowy koncert świąteczno-noworoczny najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek w wykonaniu więcborskiego Chóru Lutnia oraz zespołu Effatha mogli usłyszeć mieszkańcy gminy Więcbork, którzy w minioną niedzielę zgromadzili się w Kościele Parafialnym w Więcborku.

W dniu 25 stycznia 2017 r. koło godz. 14:00 doszło do wypadku na trasie Więcbork - Śmiłowo. Kierujący samochodem osobowym marki VW Passat uderzył w drzewo. Kierowca został przetransportowany do Szpitala Powiatowego w Więcborku. Na miejsce akcji zadysponowane zostały zastępy OSP Więcbork, PSP Sępólno, Policja i Pogotowie Ratunkowe.

25 stycznia 2017 r. odbyła się XXVII Sesja Rady Miejskiej w Więcborku w sali krajeńskiej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Więcborku.

Reklama

Top