Bez śniegu też może być ciekawie (FOTO)
MGOK Kamień

Przekonali się o tym uczestnicy różnorodnych zajęć, które na czas ferii zaproponował Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Kamieniu. Każdego dnia gościł sporą gromadkę dzieci nie tylko z miasta Kamień.

Odbyły się warsztaty papieru czerpanego prowadzone przez rzemieślników z Wioski Ginących Zawodów z Koronowa. Ponadto bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia z robotyki oraz zabawy z klockami LEGO prowadzone przez firmę FRAJDA. I te właśnie zajęcia bardzo zainteresowały rodziców i dzieci, co sprawiło, że zaplanowano kontynuację tych zajęć w domu kultury w Kamieniu. Warsztaty dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat - "Podstawy Robotyki i Programowania, czyli przygoda z klockami LEGO Education" - odbywać się będą już od marca, w czwartki o godz. 17.15. Wszelkich informacji udzielamy w domu kultury.

Dzieci wzięły również udział w zajęciach plastycznych, bawiąc się z farbami witrażowymi . Wykonały z nich przepiękne naklejki na okna. Kolejne dni to rywalizacje sportowe, gry i zabawy oraz dzień bajkowy. Ferie zimowe bez śniegu też mogą być atrakcyjne...

sl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Top