Reklama

Maria Grochowska prezesem spółdzielni
MB

Maria Grochowska została nowym prezesem Spółdzielni Mieszkaniowej w Sępólnie Krajeńskim.

Taką decyzję po przeprowadzeniu rozmów kwalifikacyjnych z sześcioma kandydatami podjęła Rada Nadzorcza spółdzielni. Maria Grochowska do tej pory była prezesem Zakładu Transportu i Usług w Sępólnie. Swoje nowe obowiązki ma objąć od 1 kwietnia, więc wszystko wskazuje na to że do tego czasu powinniśmy poznać jej następcę w tej gminnej spółce.

Rada Nadzorcza spółdzielni rozpisała konkurs po tym, jak na emeryturę zdecydował się przejść wieloletni prezes Andrzej Rolla.

MB

Komentarze

0 #1 power 2017-05-06 18:25
Pani Grochowska to jedna z najmądrzejszych i najbardziej kompetentnych osób w naszym Powiecie, a przy tym skromna i nie pcha się na świecznik. Takich ludzi jest niewielu. Na pewno w przyszłości zajdzie jeszcze wyżej. Trzeba życzyć jej powodzenia.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Top
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu. Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj: Czytaj więcej...